Červen 2013

8.6.2013 - Párty (y)

8. června 2013 v 18:02 | eM. |  Diary
Takový to, jak jdeš na páárty, kam mělo jít spousta kámošů a nakonec to všichni odpískaj. Ale ty se tam stejně těšííš :-)
Jako začátek pohoda, zase jsme s Ančou pokecaly. Pak jdeme do klubu a tam jako nic moc, tak jsme daly panáčky a tak. Pak víno (zabijáček) a cajčíček. Už jsem byla v náladě a tak.
Nejlepší (?), jdeme a vidim jakože tu osudnou partu. Tak jdu okolo a Tomáš (jeden z nich) se nakloní a začne řvát příjmení Tomáše (toho, kterýho chci). Tak dělám, že nevidim, neslyšim (ignor). Pak jdu znova okolo a zase. Pak to řvou úplně všichni (nejvíc Jakub a Tomáš, o jinejch ani nevim, ale tak rozkecal to Míra). A pak, že mi Tomáš přijde. Nebo si takhle jdu a Jakub mě k nim zatáhne a já jako, co chce a on "lásko, lásko pojd' sem" .. "on ti přijde, nebooj". Neříkám, že mě to netěšilo, ale jako pak už mě srali (!?).
Jako jinak docela pohoda, byl tam ještě jeden Tomáš (jednou mě vezl domů) a jako byla jsem ráda, že jsem ho viděla :) A pak tam byly spolužačky Janča a Lenka a taky jsem potkala milion bejvalejch spolužáků/spolužaček.
Potkala jsem Adama, kterej mě zvedal do vzduchu a to samý Standa. Adam nejvíc v pohodě, Standa mě sral. Taky jsem se ptala Petra, proč si mě smazal z přátel (vymluvil se, samozřejmě).
Domů jsem šla ve tři s Adamem, šli jsme půl hodiny a nejvíc jsme pokecali o všem.
Tomáš se podle očekávání neobjevil, ale tak coo. Chci znát důvod (beztak jsou to ty hovada) a ahojčau.

6.6.2013 - Hmm, pěkný :-D

6. června 2013 v 22:27 | eM. |  Diary
Nesnáším, jak mi v hlavě lítá myšlenka na to, jak jsem byla v pátek, v sobotu a vlastně i v neděli nejšt'astnější! A jak je to ted' prostě v háji. Chci vědět důvod, obyčejnej důvod. V hlavě mi zase lítaj různý verze toho všeho.. a samozřejmě si nechci přiznat tu nejhorší, která je určitě ta pravdivá, ale já jí nechci!

Odepsat do 5 minut to je takové dívčí.
Neodepsat vůbec to je takové klučičí :D

Dneska a včera jsem teda nebyla ve škole, takže jsem se nudila doma. Dneska jsem byla akorát ve městě a tam jsem viděla asi Tomáše s kočáárkem (má malýho brášku), ale stoprocentně jistá si nejsem, ale na 98 % to byl on.

Těším se na zíítřejší páárty :')) Jenom doufám, že přijedou i holky ze třídy :) .. a taky doufám, že potkám určitý lidi (i když toho, kterýho chci vidět nejvíc tak na 98 % nepotkám).

Jsem začala zase hrát poker, fáááájnový! Vím jistě, že chci prostě pokerovýho hráče. Jiný holky jsou na hokejisty, fotbalisty a já prostě na ně. Líbí se mi ten risk! :-D

5.6.2013 - Sad story broo.

5. června 2013 v 11:03 | eM. |  Diary
Takový to, jak jsi nejvíc v hááji.
"Napiš první, seš na řadě" .. "ahoj" .. zobrazeno .. "dáváš zobrazeno a nebavíš se?" .. nothing.
Jestli je to kvůli tý pitomý partě, tak už fakt nevim, co mám dělat. Prostě nechápu, co se do mě pořád serou, když mě vůbec neznaj! Jo dobře, občas jsem byla ráda, ale jako jestli můžou i za tohle, tak je to v hááji. Protože pak mi můžou tohle dělat pořád a jako nevim, co budu dělat. Nevěřím tomu, že by se tohle stalo z ničeho nic. Prostě nevěřím. Ne že bych kvůli tomu i nebrečela, ale tak coo. Nesnáším ty kluky! Sakra, proč ale chci, aby mě občas řešili? Některý tam jsou úplně stejní jako já a taky jim nekazim život!

Takový to, jak se na něj každej ptá a ty můžeš nahodit jen depresivní poker face.
Dneska nejsem ve škole, píšeme test z ájiny a zítra taky nepůjdu, jedeme do Budějovic a tam se mi nechce. Mi Nikča psala včera něco na zed' a Matěj to samozřejmě musel okomentovat Tomáášem, tak jsem mu to radši smazala..nestojím o to, aby se to řešilo předevšema na facebooku. Nooo jenže to ho neodradilo a musel mi napsat něco na zed', jako jestli bude v pátek pokračování love story, tak jsem mu to taky smazala, protože nechci vypadat jako troska před Tomáášem. No tak jsme to aspoň řešili v chatu, kdy jsme se od Tomáše dostali k Mírovi a Jakubovi (jestli se mi líbí) a pak jsme se dostali k obvyklýmu tématu: mrdačka. Díky za ty dary :-DD

Ne vážně, ten Tomáš mě strašně mrzíí. No niic, jdu se utápět v depresiii (i když ted' už ani nee), ahoj :-)


1.6.2013 - Popáártyové zjišt'ování :-D

1. června 2013 v 23:03 | eM. |  Diary
Jak jsem mohla bejt tak pitomá!? By mě docela zajímalo tyjo..
Takový to, jak ti zavolá "kamarád" (známej) Matěj a tvrdí, že se chce zeptat na Nikču (jeho holku). A pak se začne ptát co v pátek a tak. V tu chvíli mi došlo, že ví o Tomášovi. Nakonec se jako zeptal na jednu věc a to jsem poznala, že mu to někdo řekl. Pak z něj/nich vylezlo, že je Nikča s nim jako. A prej mě sledoval Míra a navykládal jim, že jsem byla s Tomášem na záchodech a nevim co všechno a nevěřili mi, že to neni pravda. Takže jsem jim řekla pravdivej příběh a čáááuahoj! Jenže tim to neskončilo, Matěj měl ty svoje kecy, byl na mě zlej jak něco a začal docela valit, což mě nehorázně vytočilo. Nika mě taky docela naštvala, protože ted' vim, že mi zatajuje spoustu věcí (ohledně pár kluků, co se mi líbí) a tak, ale beru to. Nejsou to hezký věci, akorát pak jsem občas za krávu (?). Občas to beru, ale třeba dneska mě to hrozně vytočilo. I když mě z neznámýho důvodu i potěšilo, že prostě o mě ta parta ví a tak.

1.6.2013 - Páárty ♥ :-**

1. června 2013 v 13:55 | eM. |  Diary
Takový to, jak jdete na páárty a neočekáváte nic zajímavýho. Těšíte se na kámoše, kterej vám slíbil panáka, na kámošku, se kterou trávíte hodně pátečních večerů a prostě na to všechno.
V 10 jsem se sešla s Ančou, pak jsme daly pár panáků, potkali Michala a Martina a byli s nima. Asi dvakrát jsem se ztratila, ale všechno šlo dobře. Nejlíp jsem si pokecala s Michalem, když byla Anča s Martinem :D No, pak jsem odešla s Martinem do jednoho klubu a Anču jsem ztratila. Od Martina jsem se po chvíli odtrhla a byla s kamarádem Adamem a pak ještě s jeho kamarádama. Vůbec mě Standa nezvedal do vzduchu a já se vůbec nedivila, že mě unesl! :D Pak jsem Adamovi řekla, že jdu najít Anču a cestou jsem potkala Tomáše, kamaráda, kterýho jsem poznala před týdnem :D Tak jsme dali dva panáky, pak třetího..bylo to okolo půlnoci :D Pak jsme si šli sednout, povídali si a taak. Vždycky se chvíli někdo přidal a prostě pohoda. Pak jsme šli ven a sedli si do jednoho baru na pivo a prostě fajn večer. Ve 3 jsem psala Anče, kde je a ona, že za náma přijdou s Michalem. To už jsme byli v jednom parku na lavičce a už to bylo takový ňuuu a v tu chvíli přišla Anča s Michalem :D Takže taková ta trapná chvíle. Tak jsme tam seděli a pak jsme šli zpátky do toho klubu (Tomáš nejdřív nechtěl, ale pak šel :DD .. ale podle mě chtěl od začátku.) a já s Ančou jsme šly tancovat. Ti dva na nás koukali a já tancovat neumím, takže mě to strašně štvalo!! :D No a pak jsme byli takhle ve 4 u stolu a on, at' ještě nejezdím a tak a prostě pak jsme se loučili a kousli jsme se a v tu chvíli zase přišla Anča s Michalem! No a pak já, že tam ještě teda zůstanu a tak jsme tam seděli a povídali si a semtam se kousli a pak jsme šli ven a procházeli se a v půl páátý odjezd domůů. Takový smutný to bylo od něj jít pryč. A to to byla na začátku taková náhoda, že jsme se srazili ve dveřích a od tý doby jsme byli spolu :D Tak jako nevím, co si mám myslet :( Jsem taková zmatená z toho všeho :D
Jako nejvíc, když jsme byli spolu jenom chvíli, tak za náma přišel jeden jeho kamarád, mimochodem kluk z jedný party, která mě asi nemá ráda, ale tak nějak o nich často mluvim a prostě máme pár věcí společnejch a pár kluků se mi tam i líbilo. A on úplně, že nám to přeje a tak a Tomáš, že nemá rád tu jeho partu tak já nejvíc happy, že já taky ne, protože oni mě taky ne :DD