Prosinec 2012

31.12.2012 - Rekapitulace přítomnosti.

31. prosince 2012 v 11:56 | eM. |  Diary
Když sem na blog píšu deníček, jednou za čas se kouknu na deníček, který jsem přidala přesně před měsícem. Zjišťuju, co jsem dělala a jak jsem se cítila, co jsem řešila a tak.
Dnes je poslední den v tomhle roce. Chci napsat, jak to vlastně všechno mám. O minulosti jsem se napsala už dost, o mojí změně a tak. I když tohle tu taky omývám pořád, chci to napsat do jednoho článku a za rok si to přečíst a porovnat, co se všechno změnilo.

Kluci. - jo, pro mě jedno z nejomývanějších témat. Prostě řeším pořád JE. Jo, chtěla bych nějakýho, ale jsem údajně 'vybíravá'. Dobře, něco na tom bude. A nejhorší je to, že já si vybírat nemůžu..to můžou holky z 'vyšší vrstvy'.
Když už jsem u toho, jak jsem vybíravá, není normální chtít ty nejbožejší kluky. To si holka jako já dovolit nemůže.
Věta, kterou asi nikdo nepochopí, ale musim jí sem napsat: Milá eM., spokojíš se i s jedničkou, protože dvojky jsou nereálný a v tvym případě nejspíš trojky neexistují. Přeju ti ale, abys našla trojku a stala se z něj dvojka ♥

Kamarádi. - Vážím si každýho, který se se mnou baví. Nemůžu říct, že je těch lidí málo. Jenom okolo sebe pořád kopu a dělám takový blbosti, že to vypadá, že si těch lidí nevážím.
S. je pro mě jedna z nejdůležitějších osob na světě! .. to ona je ta, který o mně ví všechno. L. je zase kámoška, se kterou se bavím už hodně let. Zažily jsme spolu nejlepší akce. A pak je tu má milovaná N., která mě občas štve, ale jsou s ní nejlepší akce. Změnila mi život ^^ .. no a pak holky ze školy. E. a L., které mě občas štvou nebo V., která je občas na přesdržku, ale ví o mně taky hodně. Jooo a nesmím zapomenout na H., se kterou se teď taky dost bavím :)
.. Chtěla bych nějakýho kamaráda. Takovýho, kterýmu bych mohla říct cokoliv, ale byl to jenom kámoš.

Škola. - Měla bych se pohnout do stavu, kdy se budu alespoň trochu učit. Upřímně, když člověk řekne: "já na školu úplě seru" každej si pomyslí, že akorát machruje. Jenže já to říkám v případě, že jsem se na něco fakt vůbec nekoukla. Upřímně bych dala nevím co za to, abych měla tkaovou vůli a doma si hezky sedla k učení.. Musím to ale napravit :)

Rodina. - v tomhle případě okolo sebe kopu nehorázně. S taťkou nemám nejlepší vztah, jednou spolu vycházíme a já mám pocit, že mám toho nejlepšího tátu na světě. Je s nim sranda a naschvál do mě rejpe. Jenže pak udělá něco, za co ho úplně nenávidim. Občas to udělá i mamka, ale s tou mám lepší vztah. Pak tu je brácha, ke kterýmu se chovám hrozně, a nemůžu to změnit, pokoušela jsem se, ale on je úplně vypatlanej.

Chování. - Jistá osoba o mně řekla, že jsem 'divná' a 'nemluvná'. Zároveň je to osoba, která mě vůbec nezná. Přesto mi to ale zůstalo v hlavě. "Věštila" jsem si a vyšla mi karta komunikace takže se budu v roce 2013 snažit víc mluvit :)
.. Jsem hrozná. Jo, to si o sobě myslím a tak je na čase, abych to změnila. Nejde o to, aby si to nemysleli ostatní, jde mi o to, abych se sebou byla spokojená já (ale to souvisí i s tím, co si myslí ostatní.)


Favourites of week 09 - 30.12.2012

30. prosince 2012 v 19:55 | eM. |  Favourites of week
1. Hláška: Tak jak chceš, broo :)
2. Film: Hunger games
3. Seriál: Super drbna :*
4. Písnička: Eminem - Rainman (http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=pNHLobxZsHA&NR=1)
5. Předmět, který mě bavil: Nebyla škola
6. Předmět, který mě nebavil: -ll-
7. Celebrita: Eminem
8. Kluk: Pořád M., tak nějak ASI
9. Činnost: cokoliv s lidma, který mám ráda :*
10. Novinka: Jsem trochu nemocná :D
11. Kniha: Musím se pochlubit, včera jsem si četla trochu Největší záhady světa :)
12. Nejlepší událost: Pondělní Štědrý den, středeční venek s kamarádem A., čtvrteční poker s kámoškama S. a P., páteční nakupovaní a pak večerní výlet do jedný vesnice a pak pááárty ♥
13. Nejlepší známka: Nebyla škola
14. Nehorší známka: -ll-
15. Nejlepší den v týdnu: pondělí, i docela úterý, středa, čtvrtek, pátek :P

♥ 2012 ♥ ..krásný rok mého života

30. prosince 2012 v 12:16 | eM. |  Autorka
Článek tohodle typu jsem viděla na blogu Em Age. Doufám, že jí nevadí, že jsem se inspirovala..:) Přišlo mi to jako skvělý nápad.

Upřímně, rok 2012 byl plný změn. Bylo to pár měsíců po tom, co jsem uzavřela dosavadní kapitolu s jinými lidmi. O tom tu ale psát nechci, to je záležitost roku 2011.
Od začátku roku 2012 už jsem byla v tom období, kdy jsem chodila pořád na nějaké párty. Moje nejlepší kámoška byla pořád L. a už i S. ♥ Stále jsem chodila pátky s L. a bylo to fajn. Jé, málem bych zapomněla na kámošku P., se kterou jsem se v tu dobu ještě taky hodně bavila :) ..tak nějak mi rok 2012 zanesl do života spoustu nových lidí..
Hlavně prázniny mi tak trochu "změnily život." Zjistila jsem spoustu věcí, který mi změnily pohled tak nějak na všechno okolo mě a já se konečně "probrala" a chápu to všechno jinak.
Za celej rok jsem se neskutečně změnila, jak už jsem řekla. Před rokem jsem se bavila úplně s jinými lidmi, a v průběhu roku jsem jich mnoho poznala. Uvědomila jsem si pár věcí a některé z nich se snažím změnit. Chci, aby byl rok 2013 lepší, než tenhle, i když tenhle rok byl super, jeden z nejlepších mého života ♥

Duben - 6. byla nejlepší párty mýho života. Na tu nikdy nezapomenu a ráda bych něco podobnýho podnikla znovu :)
Červen - začátek bavení se s N. ♥ ..teď je to jedna z mých takových nejlepších kámošek :)*
- založení tohodle blogu :P
Srpen - poslední pátek → další nejlepší párty. Z těch všech co jsem v životě zažila (vzhledem k tomu že jsem někde minimálně každý druhý pátek a to občas vlastně každý, tak jich bylo celkem hooooodně..) tak se to počítá hodně!
Říjen - začal se mi líbit M. :*
Listopad - jeden pátek v listopadu byla taková další dobrá párty..:PPP Mucííííííček :DDDD ne, ale byla v něčem "vyjímečná" :)

Nejsem člověk, který dělá velké věci. V celku nedělám nic, přesto mi to tak vyhovuje. Užívám si života co to jen jde. Jo, jsem doma a to dost často, ale chodím i ven s kamarády (každý den po škole a občas strávím celý den někde ve městě) a tak mi to vyhovuje. Co mě ale mrzí je to, že jsem začala dost kašlat na školu :/ Teď to musím začít vytahovat :)

29.12.2012 - Party hard !?

29. prosince 2012 v 9:28 | eM. |  Diary
Říkala jsem si, že budu psát diary tak jednouza dva dny. No, jenže po pátku pryč ho píšu skoro vždycky.
Byla jsem domluvená s N. (kámoška), že přijede s M. (kamarád) na jedno místo. Když jsem tam dorazila já, byl tam jenom můj bývalý spolužák, D. Hned mi bylo jasný, že jede taky. Tak trochu nečekaně jsme totiž měli jet do jedný vesnice na diskotéku. Já i on jsme na ty dva byli naštvaní, prostě mě nemá rád a mě štvou jeho kecy. Jo, docela valil a trochu mě mrzelo, že se přidával i M. kamarád. Jako já nevím, tyhle věci beru ze srandy, oni vlastně taky..ale stejně.
No, tam to bylo docela fajn, dali jsme pár panáků atd. Asi po půlnoci jsme odjížděli do města, kam chodim furt.
Tak vůbec jsme nepřijeli a M. a N. nebyli takový rozhádaný. No, ještě to bylo ale celkem oká, my si to prošli a pak jsme potkali M. (kluk, co se mi líbí). Hey, já nevím, nijak jsem to nebrala, prostě tam byl a tečka. Docela často jsme spolu stáli někde v kroužku, ale jediný, co mi za ten večer řekl byly dvě věty. Což je i tak pokrok, když se skoro neznáme :D ..no, pak jsem tam zůstala sama s tím D. a tak na něj, proč furt tak valí apod. a docela jsme kecali, nakonec jako docela pohoda a zbytek večera se s nim dalo povídat (byl opilej, takže..) Oni to dělali podle mě trochu naschvál, že nás tam furt nechávali samotný..aby jsme se "usmířili" :D ..a pak se hned vyptávali, když mě M. vezl domů..což mě těšilo a štvalo zároveň (jo, jsem divná, ani nevím proč)..:X Jako s tim D. mě furt viděl můj skoro soused :X a moje úhlavní haterky (bejvalý nej kámošky) mě možná viděli, jak si beru cígo od jednoho kluka..to je oká, jenom by to mohli tak nenápadně prásknout mojí mamce :X
btw. seznámila jsem se s klukem, kterýho jsem chtěla tak před půl rokem? :D

Špatná zpráva je, že je to odstavec jak kráááááááá...sná dlouhá pohádka. Dobrá zpráva je, že je jenom jeden :P


28.12.2012 - včerejší poker + dnešní nákupy :)

28. prosince 2012 v 15:31 | eM. |  Diary
.. Protože mám články vždycky na milion odstavců, pokusím se to zkrátit na půl milionu..:)


♥ "Limit je nebe.."


★ Včera jsem byla celý den u S., mojí nejlepší kámošky. Byla s náma ještě P. :) O bože, nejvíc nejlepší den! ..POKER, kapuci, mafiááni, výtlemy, popcorn, slintání, deprese, psychiatr, a asi okolo 400 fotek! :D joo, škoda, že ani jedna fotka neni použitelná. :D

★ A dneska jsem jela s mamkou nakupovat. Uáá, mám novou bundu, rifle, boty, spodní prádlo, tričko, voňavku a nevim co ještě. ne, snad je to všechno :'D

★ btw. dala jsem si po sta letech novou profilovku na fb a všichni jenom: wow, skoro bych tě nepoznala. Takže neni vůbec divný, že mám profilovku, na který údajně nejsem poznat :D ..nebo jsem se asi změnila a ty lidi mě neviděli fááákt dlouho. :D Ne, spíš to bude tim, že tam jsem upravená a všechno, co si budem nalhávat :'DD


Večer jdu do vííru velkoměsta :) ..s kámoškou A. a asi s N. (taky kámoška) a M. (kamarád?). Popravdě, N. a M. mě docela štvou. N. byla nemocná a tak jsme se neviděly už dobrý tři tejdny, jenom si píšeme a naše konverzace stojej za nic. Ona si neumí psááát :DD A M., s tim je to taky divný, jak nebyla N. ve škole tak jsme spolu mluvili jenom jednou..a jináč vlastně vůbec. Tak jako nevim, taky už ty párty s N. nejsou co bejvaly, jak je s M. Docela se mi po nich stejská. :/

Změny!

27. prosince 2012 v 11:11 | eM. |  Ostatní
Rozhodla jsem se, že bych tu měla udělat pár změn. Je tu pár bodů, ale hlavní je ten první, o který se přinejmenším pokusím :)

1) Budu psát kratší články. Ráda píšu deníček, to mě baví, ale budu ho spát kratšeji (!? co to je za slovo?:DD )

2) Chci se taky zaměřit na jiný články. Asi hlavně o hudbě a filmech.

3) Dál mě napadlo dělat různý "průzkumy", čímž myslím, ptát se kamarádů na jejich názory v tomhle a tomhle, nebo jak to dělaj oni apod. (ale nic neslibuju)

4) Možná, ale opravdu jen možná bych sem občas přidala nějaké fotky focené mnou. Neni jich zase tolik, které by za něco stály, pokud takové jsou..

5) Tohle už s tím nesouvisí, ale musim to sem znovu napsat: PROSÍM VÁS..NA KOLENOU..VRAŤTE STARÝ BLOG.CZ !!! Docela by mi to pomohlo, protože to, jak nevidim nový články oblíbených blogerek mě deptá, takhle prostě zdlouhavě hledám blog atd. Jo, jsem líná! :D A co je ještě horší, jsou ty komentáře, to blog fakt dojebal!

26.12.2012 - prázdniny ♥

26. prosince 2012 v 16:40 | eM. |  Diary
Bože, já ten novej blog.cz tak nenávidim!!! Ále, nebudu tu skučet..jsou prázdniny, tak žádný scééény bro :)

..Tááák co bobani, jak si užíváte Vánoce, spaní do kolika chcete, cukroví, pohádek a celkově volna?
Já celkem pohodově. Pod stromečkem mě toho až tolik nečekalo. Já si nesstěžuju, čekala jsem toho míň :D Ono už není, co by mi naši koupili. Já už prostě nic nechci. Další elektronická vychytávka by mě spíš naštvala než potěšila (cítila bych se už fakt rozmazleně) a co si budeme povídat, co v dnešní době děti nejvíc dostávají? Tablety, mobily, notebooky atd. Jo, když někdo fakt novej no´tas potřebuje, je to hezký. Ale já mám noťas ani ne rok a mobil rok. K čemu mi pak bude nějakej tablet? Pro mě už to je zbytečnost.

No, dostala jsem sluchátka, "poukaz" na 3 tisíce na nákupy (s maminkou pojedeme nakupovat hadry buď zítra nebo v pátek) a pak takový ty blbinky jako knížka, kosmetika atd. Takže jsem vlastně nejvíc spokojená ^^♥ "Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš." ♥Včera jsem byla u babičky, o bože, já mám tak vtipnou rodinu. No, vtipnou, jako spíš úplně mimo. Strejda s tetou si žijou fakt na vysoký noze..a hlavně na strejdovi to jde vidět. A pak na jejich synovi..upřímně, je to strašně rozmazlený dítě! ..z "dětí" nás tam bylo sedm. Hrály jakousi hru BANG, kterou jsem vůbec nepobrala. Docela komedie..:D prej bratrákek: "který karty jsou pikový? Takový ty píčový?" a sestřenka: "zeptej se dědy..dědooo, který jsou ty píčový?" :DDDD jako nekřičela to, ale dost jsem z toho nemohla :DDD

Dneska jsem byla venku s kámošem - a první co mi řekne: ty se prej teď hodně bavíš s tim, tim a tim!? :D a já takovej poker face, kde to vzal. Protože to byl právě on, kdo mi řekl, že mě tihle kluci nemaj rádi! Jako maj ze mě akorát prdel - což by mi bylo docela u zadku, ale oni mě vůbec neznaj, vědí moje jméno a max. pár věcí..osobně nic..:X ale jinak pohoda, dobře se s nim kecalo vždycky ^^

Každej řeší, jestli někoho mám. Nejde o to, jestli mám někoho JÁ, spíš o to, že první, na co se každej ptá je to, jestli máte přítele. u mě vždycky přijde ten trapnej poker face a: "NO." :DDD

Takový ty srdcovky ♥

25. prosince 2012 v 19:42 | eM. |  Autorka
Z hudby je to jednonačně Majk Spirit a Eminem. Jo, tak mám ráda spoustu zpěváků nebo kapel, ale tihle dva mi naskočí jako první. Ale třeba Pittbul, Green day atd..to jsou další takový moje srdcovky. Mohla bych tu pokračovat hodně dlouho, ale teďka jsem líná přemýšlet.

Herci:
Neil Patrick Harris
Johhny Depp
Není o čem diskutovat, moje dvě největší lásky ♥ Dál pak Channing Tatum nebo z českých Jakub Prachař..:)

A pak jsuo tu filmové či seriálové postavy:
Chuck Bass (Super drbna)
Klaus (Upíří deníky)
Stefan (Upíří deníky)
Damon (Upíří deníky)
Matt (Upíří deníky)
Barney Stinson (HIMYM)
Jack Sparrow (Piráti z Karibiku)

A pak jsou tu muži, které nějakým způsobem obdivuji:
Criss Angel
Rick Genest
Tim Burton
Jonathan DuhamelUž tu možná bylo něco podobnýho, ne-li stejnýho..ale tak co..:P

24.12.2012 Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal..:D

24. prosince 2012 v 15:08 | eM. |  Diary
Ten pocit, když celej den jedeš Óčko a uklízíš :D hey lidi, mě to normálně baví! :D Mimochodem, v nadpisu je úryvek z tý písničky, u který nevim, jestli se mi líbí nebo ne. :D Já nevim, ale ten text je dobrej..tahle část. :D včera jsem to zpívala babičce, tak mi nadávala..:DDD

Furt hraju Poua ♥ je to strašnej ňůňa..:)

Mám pár nápadů na články, tak snad je nezapomenu (jsem líná si je napsat) a snad se někdy dokopu k tomu to všechno napsat. Jsou to spíš takový ty moje úvahy.

Včera jsem vůbec nemohla usnout a tak jsem vzala papír a tužku a sepsala si svoje novoroční předsevzetí. Asi je sem napíšu, je jich 16 :) ..měla jsem jich víc, pak najednou málo..tak jsem řekla, že jich dám 16, protože tolik mi je! :D

PŘEDSEVZETÍ NA ROK 2013
1. Budu se co nejvíc snažit dělat to, co chci
2. Nebudu pomlouvat
3. Budu cvičit a jíst zdravě
4. Budu míň na fb
5. Na všechny akce řeknu "ANO"
6. Budu se víc snažit.......
7. Budu se víc učit
8. Nebudu tak stydlivá
9. Začnu dělat něco pořádnýho
10. Nebudu takový bordelář
11. Nebudu tak otravná
12. Budu se víc bránit
13. Budu milejší
14. Budu žít přítomností
15. Nebudu vybíravá
16. Nebudu dolejzat.

Jo, je toho hodně a je mi jasný, že to nedám. Jenže já to neberu tak, že najednou 1.1.2013 tohle všechno budu. Prostě se o to budu snažit ten celej rok! :)

Taky jsem se rozhodla, že budu jíst míň sladký a tak. Joooo, krásný, zrovna na Štědrej den. Zatim jsem ale měla jen jeden pidi kousek cukrovíčka :D Za to jsem sežrala hodně chlebíčků (měla jsem je k obědu i k svačině) :DD

↑ Miluju jííííí ^^ ↑


btw. včera jsem si omylem přidala jednoho kluka. Prostě jsem byla mimo a klikla místo na jeho jméno na 'přidat do přátel' :D ..tak jsem to rychle zrušila, ale nebyla jsem tak rychlá. On to hned potvrdil! :D Jako my se známe, od vidění a jednou mi dával kousek bagety, když jsem spala na nejmenovaném místě..po jedný párty..celonoční :DD

Favourites of week 08 - 23.12.2012

23. prosince 2012 v 19:34 | eM. |  Favourites of week
1. Hláška: tak jak chceš broo :)
2. Film: včera jsem koukala na Last song..znovu..:)
3. Seriál: HIMYM (podle mě jeden z nejhezčích dílů, ten co teď byl.) a Super Drbna ♥
4. Písnička: Majk Spirit - Legendárna (http://www.youtube.com/watch?v=B-37zLux4Xc)
5. Předmět, který mě bavil: těláák, čeština (protože nebyla :P )..
6. Předmět, který mě nebavil: všechno ostatní..:D ne, tak asi nejvíc němčina ;)
7. Celebrita: Majk Spirit, Eminem..
8. Kluk: myslim, že pořád M. :)
9. Činnost: skype se S. :P
10. Novinka: stáhla jsem si Poua ♥ a další novinka: je novej blog.cz a já ho nenávim..zdá se mi, že se nelíbí skoro nikomu..tak vás nakolenou prosím..vraťte ten starý vzhled!! :)))))
11. Kniha: nothing..ale teď o prázkách chci začít číst :) ..jsem zvědavá, jestli to dám :)
12. Nejlepší událost: Chození do Rossmanna (nééé, já nevim) :D
13. Nejlepší známka: asi jednička :)
14. Nehorší známka: Normálně píšu 5, ale já fakt nevim :X
15. Nejlepší den v týdnu: Pátek, sobota a neděle..:DDD a maybe útorok :DDD22.12.2012 - práázdniny ^^

22. prosince 2012 v 20:14 | eM. |  Diary
Asi na blogu nebudu tak často, nevím. Prostě se mi ten novej blog.cz nelíbí. Vadí mi, že nevidím ty komentáře a články, který přidaly mé oblíbené blogerky. Jo, jsem líná to zdlouhavě obíhat, předtím jsem jednou klikla a hned jsem mohla začít číst. Samozřejmě na ty blogy stále budu chodit stejně často. Jen jde o to, že je to zdlouhavý, pro mě.A o komentářích ani nemluvím, z toho mě jebne. Prej se tohle ještě dodělá..pak nechápu něčí logiku, spouštět něco, co není hotové!


Včera, dneska..a celkově poslední dobou často. :DDD


No, ale k pozitivnějším věcem. Dneska jsem nebyla vůbec venku, ale vůbec..měla jsem jet k babičce, ale jinak "bezchybná" (doufám, že v tom každý vidí tu obrovskou ironii) eM. neměla umyté vlásky a tak šla dělat radši cukroví. No a pak v celku nic zajímavýho. Teď jsem s bráchou jela Xbox, hey lidi, já to začínám milovat a to jsme zatim hráli takovou strašnou srač*u. Brácha si chce koupit bowling, já jsem pro takový to tancování, tak snad bude časem oboje :P :D

..mám docela blbej pocit ze Silvestra, že to bude na nic. Achjo.. no, furt doufám, že to bude fajn, ale nevim :X

Uáááá, miluju spánek, víte to? :D Tím se přesouvám k tomu, že jsem si dneska spala pěkně do 11 :P a vemte si, že máme ještě dva týdny (no necelý..my máme jít do školy čtvrtek po Silvestru..na to kašlu, pudu asi až v pátek a nebo půjdu ve čtvrtek a v pátek ne.) muheheeee, naserte si, paní a pááni profesoři :**

Víš co, je to taková ta srdcovka, která se hraje na zábavách..a ty seš v tu chvíli buď šťastná, nebo ne. Tak to mám já.
Poslední dobou jí poslouchám hodně (ještě s kámoškou S.) ..tak jak chceš!21.12.2012 - Nuda den.

21. prosince 2012 v 15:22 | eM. |  Diary
Právě jsem KONEČNĚ přijela z města! Říkám vám, jet s mojí mamkou do města jen "na chviličku"..znamená strávit tam 2 a půl hodiny ..přesně! :D
No, zahlídla jsem na jedný zastávce M. kamaráda (pořád ještě?) a M. (kluk, co se mi líbí..pořád ještě?). Hmm..zajímavý..vážně zajímavý :D Tak ne že bych zase neměla HORŠÍ náladu, stačí ho vidět, připomenout si, že stráví víkend někde v Praze..kde jsem mohla bejt taky..ale stejně by to asi padlo, tak co :) ..nejela bych tam tak jako tak.

No, tak když jsem ZASE u těch kluků, ten ze třeťáku vypadá taky docela fajn. Jednou se mě na něj ptal M. kamarád a tak nějak mi ho nasadil do hlavy..:D

Ve škole docela nuda den, byli jsme v kině, kde jsem usla..a pak jsme měli volno, kdy jsem byla docela naštvaná, protože mi došlo pár věcí..nechci to nijak hrotit..a pak přišlo eko, kdy jsme nic nedělaly. Zbytečnej den ve škole no :X

..uáááá, víte co je vtipný? Jak každej píše, že každej bude psát ty statusy o konci světa. Takže každej napíše něco ve stylu: a teď přijdou statusy o konci světa..a nebo určitě každej viděl takový ty rozvrhy, jaký budou statusy na každej den..takže je to teď ve stylu, že se nepíše, že bude konec světa..ale že přijdou takový statusy..:X bože, kam jsme to dospěli.

Jsem nejvíc naštvaná..nejde mi google play, protože nevim heslo..a jinej účet nemůžu nainstalovat. Nevíme někdo, co s tim ? :)


Nejsem zrovna BIG fanynka 1D, ale písničky nemaj špatný :) Harry je navíc strašnej ňůňa :)

20.12.2012 - Ten pocit, když..

20. prosince 2012 v 16:03 | eM. |  Diary
Ten pocit, když ve škole zpíváte koledy..ale zní to, jak když psi vyjou na Měsíc! :D
Ten pocit, když zvořeš test z účatnictví jenom kvůli dvoum spolužačkám!
Ten pocit, když tvůj retardovanej spolužák řekne hlášku, který se směješ zbytek dne/týdne/měsíce..života!
Ten pocit, když zjistíš, že všichni okolo, dokonce i učitelka, hrajou Poua..a ty ne!
Ten pocit, když ti kámoška řekne, že máš tak napůl nudnej život..a přitom vůbec neví..
Ten pocit, když seš s klukama stáále, ale opravdu stále na bodě mrazu.
Ten pocit, když chceš kluka, kterej tebe nikdy chtít nebude..
Ten pocit, když už seš v jednom týdnu počtvrté v Rossmanu..
Ten pocit, když tě učitel furt vyvolává, protože ví, že nedáváš pozor..
Ten pocit, když zjistíš, že v ničem nevynikáš.
Ten pocit, když vidíš kluka, kterej se ti dřív líbil s nějakou holkou..a tobě pak dojde, že na jejím místě bys stejně nikdy nebyla..
Ten pocit, když se jde zítra naposled do školy..a vy se učíte jenom jednu hodinu..^^
Ten pocit, když zjistíš, že Silvestr bude na pi*u..
Ten pocit, když seš závislá na popcornu do mikrovlnky..
Ten pocit, když víš, že máš tu nejlepší mamku pod sluncem!
Ten pocit, když tvoje pošahaná kámoška začne psát sračky klukovi, kterej ti píše, když máte volnou hodinu na pc! :D
Ten pocit, když si uvědomíš, jak strašně miluješ svoji rodinu, kamarády..apod. :)

..tak každej tenhle pocit, já mám :)

A ten pocit, když miluješ Majka ♥ ..víš co, on je prostě boreček..tak jak chceš :)

Vzkazy. - Dear mom

19. prosince 2012 v 18:52 | eM. |  Autorka
Další vzkaz pro určitou osobu - tentokrát je na řadě moje maminka, je to podle seznamu uveřejněném v TOMTO článku ;) Předchozí vzkazy najdete v rubrice Autorka.

Vzkaz:
Mami..ty jsi pro mě jeden z nejdůležitějších lidí. Jo, že nejsem po tobě? :) ..Nepovídej! Vždyť ty nevíš! :DD Jednou ti to řeknu, ale teď nemůžu..bála by ses o mě. Víš co, mám tě ráda. Nevím, co jinýho říct. Vždycky se na tebe můžu obrátit. Všechno mi dovolíš, protože chceš, abych sama poznala, co neni správný. Jestli někdy budu mít děti, chci být máma jako ty..! :) Děkuju ti za všechno, za mě, za tebe..! ♥
Někdy mi možná moc věříš a máš o mě mylný představy, ale nedělám nic tak hroznýho..:) Vlastně nedělám nic hroznýho, jenom nevíš o všem..promiň..:)

382031_387112821372728_1888637881_n_large

18.12.2012 - Nejkrásnější přání :)

18. prosince 2012 v 18:20 | eM. |  Diary
Včera jsem dostala kráásnej dárek od N. ..No, dáárek (?). Prostě mi dala jednu fotku na fb na zeď, která mě nesmírně potěšila. Dopis ježíškovi, kde všechny věci zamazala a zvýraznila jenom dvě věty. Jedna je pro mě nepodstatná, ale byla nezamazaná, protože jí jako jedna z mála rozumim (..nepodstatný) a druhá byla, cituji: "a přeju si, aby si eM. našla kluka a nebo aby si on našel jí.." :D Jo, je to taková hovadinka, ale dokáže stráááášně moc potěšit. Ještě ty komenty u toho..:D Že už je to za oknem, že se to snad splní, že budu čumět, že si to už Ježíšek píše do diáře a ať se těšim. Víte co, každou chvíli mi někdo dává něco na zeď..ale tohle je ta věc, která člověka nesmírně potěší. Jenom to, že to píše do dopisu..♥


♥ Jsem tak úžasná, že i o samotě jsem v té nejlepší společnosti ♥


Ve škole docela na pohodičku, ale štve mě můj spolužák - on je táák strašně namyšlenej..! Jo, v prváku byl docela pěknej, ale teď už to taková kunda neni..a že by v něčem vynikal, to se taky říct nedá - tak kde bere tu namyšlenost!? Do háje, nejhorší je, že i přesto je to OBČAS fajn kluk, se kterym se dá normálně bavit..a je s nim sranda :)
Ale to je jedno..


..Ten pocit, když se koukneš na svojí kámošku a začneš se smát ještě předtím, než něco řekne, protože přesně víš, co si myslí..ten pocit znám! :D Zrovna dneska mi pár lidí řeklo, že nechápou mě a S., protože se pořád smějeme :D Oni to nemůžou chápat, nebyli u těch věcí, u kterejch my jo! :D a i tak by je nechápali :/ :DDDD

Měla bych ty články pomalu ale jistě začít krátit. Ale stejně vám sem dávám ještě jednu písničku:
Dneska jsme si jí pouštěli o Ájině (občas nám takhle učitel pouští písničky a dneska jsme měli celou hodinu vánoční..takže celou hodinu poustěl písničky + říkal jejich překlad) a tahle písnička má tak vystihující text. TADY je text i s překladem.

♪♫..Jen chci, abys byl jen můj.
Chci to víc než vůbec tušíš.
Splň mi moje přání.
Jediné, co chci k Vánocům, jsi Ty..♫♪Tattoo + helix? :)

17. prosince 2012 v 19:39 | eM. |  Autorka
Už v létě jsem přemýšlela, že si nechám píchnout další dírku do ucha. Bylo by to zase do pravýho, tentorkát ale nahoru..jmenuje se to helix..nebo jak :DD
Jenže se prostě bojim..trpim na bolesti hlavy, tak nechci, aby se to ještě zhoršilo. Navíc se po tom může i ochrnout (zatím jsem nikoho takovýho nepoznala, ale stejně..) Tohodle se vážně bojim no..přemýšlím, jestli mi to za to stojí.

No, každopádně chci najít taky tetování, který pro mě bude něco znamenat. Něco, na co se kouknu a budu vědět, co to znamená. Něco, co i za 10, 20 let bude mít pořád stejnej význam..:) Chci ho někam na ruku, nejspíš.
Takový věci se mi líbily vždycky. Vím, že tetování si jednou nechám. Třeba za 2 roky, třeba za 5..ale hlavně chci věc, která nebude jenom na okrasu, ale bude mít i nějakej duchovní význam - pro mě.

17.12.2012 - Stýská se mi.

17. prosince 2012 v 17:44 | eM. |  Diary
Je mi líto, jak si ty věci nepamatuju. Jak mi je drží v paměti pouze fotky. Nebýt jich, už bych na ty události úplně zapomněla.. Promazávala jsem si fotky v pc a tak nějak jsem zjistila, že vůbec nemám paměť. Na kolik věcí jsem úplně zapomněla. U některých fotek jsem se vážně musela smát.

..Je smutný, jak si ty dny nepamatuju. Vím, že se to stalo, ale vlastně nevím všechno. A to to bylo nedávno.Říkej si o něm co chceš, ale já mám Eminema ráda ♥Stýská se mi po létě, jak jsem jezdila za N. a bylo to všechno tak zamotaný. Teď je to tak jednoduchý..pro ní.
Jak jsem jela za S. hrát poker, jak jsem dělala blbosti a jak jsem nemusela vstávat..jo, dneska jsem brutálně zaspala (o 35 minut..ale stihla jsem to..zázrakem!) :D O prázdninách jsem nikam chvátat nemusela.
O bože, jak mě nebavilo válet se na tý pláži..a co bych teď za to dala!

Jo, uznávám, že teď se aspoň vídám s lidma ze školy a tak. Ale stejně..prázdiny jsou prázdniny. A co na tom, že teď budou zimní - léto je léto! ..Ani nemám nic v plánu.. na zimní prázky. Chtěla bych jet za kámoškou S. na poker, pak jít určitě s pár lidma ven ..Měla jsem možnost jet do Prahy s pár lidma, včetně M. (co se mi líbí) ale já jsem nechtěla..Nevím, prostě do tý Prahy mi to bylo blbý O.o :DD


521370_257023594425002_1425215013_n_large
Neni to úplně můj případ..;)

Favourites of week 07 - 16.12.2012

16. prosince 2012 v 14:14 | eM. |  Favourites of week
1. Hláška: Hruška broo :*
2. Film: Opravdový příběh Hollywoodské hvězdičky (?)
3. Seriál: HIMYM, Upíří deníky
4. Písnička: LEO - PROBER SE (http://www.youtube.com/watch?v=IfOa0st_pPY)
5. Předmět, který mě bavil: Zemák, děják
6. Předmět, který mě nebavil: Ekonomika, němčina..
7. Celebrita: Neil Patrick Harris ♥
8. Kluk: asi pořád M. Já už ani nevim co, kdo, jak, kdy..
9. Činnost: Skype se S. :*
10. Novinka: s M. jsem to trochu dojebala..:D
11. Kniha: Nothing..
12. Nejlepší událost: Asi ani nevim..tenhle tejden nic zvláštního..
13. Nejlepší známka: jednička :P
14. Nehorší známka: typuju pětka, ale nevim :X
15. Nejlepší den v týdnu: Pátek a sobota :)

Půl roku ♥

15. prosince 2012 v 21:35 | eM. |  Autorka
Půl roku..půl roku s jendou z mých nejlepších kámošek :P

Přesně si pamatuju to datum. 15. červen :) Byla si poprví "u nás" ve městě a I. (kámoška) mi něco řekla. Já jsem kvůli tomu za tebou šla. Pak jsme chvílema ten večer byly spolu.. V tom týdnu po tom jsme se jako vždy vídaly ve škole. Další pátek už si u nás spala :D ..taková ta ironie osudu. Začaly jsme si psát, ty si mi řekla všechno..o něm..a tak :) Pak přišly prázdniny, přespávačky, venky..společný akce. Jo, poprví jsem u tebe spala hned druhej den prázdnin :D ..bože, šlo to tak rychle a to všechno jenom kvůli němu. Prázdniny utekly hned..achjo, takovejch zážitků. Honění můr, rybník, pouť, auto a boty♥, hokej, Kluby, obrázky, pan K., prodávání dětí, přespání ty víš kde :P.. Potom přišla škola! OMG, why!? :D Sakra, neměly jsme ty akce s příchodem školy omezit? Ne, u nás to asi nejde. Bože, vídat tě každej den ve škole..nééé sranda, jsem za to nesmírně ráda :) ..Jsi tak strašně zvláštní člověk..nevím, jak to říct, ale nejsem si tebou jistá..ale vůbec mě to nesere :* ♥ Víš co, ani nevím, proč se tohle všechno děje..a co se vlastně děje. Ale baví mě to. Teď je všechno tak strašně jiný. Já už nejsem stejná jako dřív..změnil se celej můj pohled na všechno! ..Ty už jseš s někym jinym a JEMU se jenom smějeme :D Ááááno, tak určitě, je to přece velký boreček :P Tenhle náš společnej příběh má tolik částí..

Héééy bro, za 6 dní je konec světa..a cože jsme si to řekly? ..Ne, promiň, já to asi nedám, musíme vymyslet něco jinýho. Nechápu, proč to tu hrotíme, když na něj ani jedna nevěříííme :D ..Těším se na polštáář a pak na Silvestra. Tak určitě, bude to pááárty

Strašně jsem se změnila, díky/kvůli tobě. Nevím, jestli k lepšímu nebo horšímu, ale jsem to já.. Takže brooo..doufám, že tenhle půlrok bude pokračovat :))* A doufám, že ti jednou něco dojde a pak se všechno změní..Mám tě ráda N. ♥

Chtěla jsem se trochu vypsat..

15. prosince 2012 v 10:31 | eM. |  Diary
Někdy radši nepřemýslím nad tím, co bylo. Chci zapomenout všechno zlý, špatný a trapný, co jsem kdy udělala. Když nad tím nepřemýšlím, je to OK. Myslím jenom na ty hezký věci a usmívám se u toho. A to je můj problém..já myslím jenom na to hezký, to špatný úplně vypnu a to přece nemůžu. Protože i ty špatný věci ke mně patří. Já nevím, pořád si říkám, co by kdyby..a pak mi dojde, že ty věci, nad kterýma přemýšlím jsou tak moc nereálný, že je až ubohý o nich snít. Tak se snažím přejít na reálnější myšlenky..jenže aby se staly pravou realitou, musela bych něco udělat a toho já se bojím. A tak začnu myslet na pravou realitu, co se stalo a začnu bejt v háji.

♥ Aj jedno slovo, potopí sny. Aj jeden deň, zmení život. Aj jeden pohľad, dokáže očarovať. Aj jedno objatie, dokáže zaplniť prázdnu dušu. A práve pre tieto maličkosti žijeme, pretože i jedna maličkosť, dokáže veľké veci..♥


Někdy se chovám jak..ani pro to nemám slovo. Prostě hrozně! ..A nejhorší je, že tu píšu tenhle článek a přitom mám náladu celkem v pohodě.

Víte co, já vám kašlu na happyendy! Existuje jenom jeden happyend, a to ten, když člověk umírá a řekne si, že v životě dokázal to, co chtěl a že byl se svým životem spokojený. To je jedinej happyend, jinej prostě neni. Já si chci žít tu cestu k němu, abych ho nakonec měla! Kašlu vám na pravidla, kašlu na to, že tohodle jednou třeba budu litovat. Nehodlám prosedět celej život u učení, který mi je v některejch případech k ničemu! ..Jo, mluvim o vás, mé drahé spolužačky..co máte ze života, který je tak strašně stereotipní? ..škola, učení, spánek, škola, učení, spánek.. Na co budete vzpomínat za 10 let ? Na to, jak jste místo toho, aby jste šly ven radši seděly doma u dějepisu, fyziky apod. ? Na to vám kašlu !

Jo, neříkám, jak já si užívám života na 100%. Není to těch plnejch 100% a já to vím. Je to ale stejně víc procent, než u vás. Každej den jdu po škole se S. někam..a když nejdu s ní, jdu s někym jinym, ale tu hodinku je to každej den..!

Víš co,život jak chceš, párty jak chceš. V tom to celý je..;)

Takže já se teď musim nějak konečně vzpamatovat a jít si za tim, co nejvíc chci. Nevím, jak to udělám..vážně nevím a vojím se toho. Ale bude to zkušenost, risknu to. Riskuju pořád, tak proč ne taky v tomhle. Já vám kašlu na to, co o mně budou ostatní říkat. Už teď si myslí bůhví co lidi, který mě vůbec neznaj..protože to, že víte jak se jmenuju (jestli to vůbec víte, protože myslim, že většina zná jenom mojí přezdívku) neznamená, že víte, jaká jsem. Na první pohled působim divně a vim o tom, ovšem vážně mě netrápí, že vy mě nemáte rádi :** ..jo, bylo by mnohem hezčí, kdyby to tak nebylo, ale svět se mi nezboří, kvůli vám!

Občas jsem fakt svině..ale občas jsem fakt nevinná a lidi si pak neuvědomujou, že mi ubližujou. Já nikomu nikdy neubližovala, nikdy! ..Ale je mi to docela jedno, už jsem si zvykla, že budu vždycky ta divná holka. A to jenom proto, že se stydim!! ..Já ani nevim, proč to tu takhle píšu..když to teď nijak nehrotim. Tak nějak píšu to, co mě napadá a neřešim to. Už nechci řešit nic..:))

Vím, článek trochu na pi*u, ale tak čtení jak chceš ;) ..true story broo :*