Listopad 2012

30.11.2012 - Zdravím vás moje bando :D

30. listopadu 2012 v 20:53 | eM. |  Diary
Dnešek byl, až na nějaký věci, docela fajnovej. Ráno jsem málem nestihla bus, ale narozdíl od H. (spolužačka, jezdíme busem spolu) jsem ho stihla. Celou cestu jsem poslouchala písničky, protože jsem se neměla co učit (jo, tak mohla jsem se kouknout na eko, ale to nemám ani napsaný, nebo na matiku, kterou jsem na chvíli vytáhla, ale hned zase vrátila do tašky s tím, že je to lehký a že to nějak narýsuju a vypočítám :D ). No, takže nezáživný ráno, ve škole taky celkem nic zajímavýho, až na hodiny s kámoškou N., no hodiny, spíš přestávky :D

Po škole jsem šla na oběd s N. (poprví za tenhle rok, co jsem nešla se S. :O ) společně ještě s dvěma holkama. Po obědě měl přijít D. (kluk, se kterym se nemám ráda), ale nakonec jsme šly s N. k ní a on měl přijít až tam. Přišel ještě se Z. (kámoška) a šly jsme do Takka, kde byly slevy :D Jo, D. zase valil a tak, pak jsme si to pěkně (!?) "vyřikali" a ON došel k názoru, že pokud se mu neomluvim, tak mě nebude ignorovat. Já bych se s ním klidně bavila, ale tak je to takový složitý a je mi docela líto, že se nebavíme. Navíc se mu nemám za co omluvit, takže nechápu, proč mi aspoň nedá pokoj, když už se nemůžeme bavit normálně!

Z venku, kterej měl trvat cca do půl čtvrtý nebo do čtyř se vyklubal venek do půl sedmí :D No neva..bylo to fajn :)
N. mě přemlouvala, ať jdu s ní a ještě s M. (známej) pak na chvíli do města, ale já to odmítla s tím, že nebudu křen, i když bych docela někam šla..:D Ale tak nemusím bejt taky všude..!


♥ "Miluj své nepřátele, protože ti připomínají tvé chyby." ♥


Vůbec nevím, co budu celý víkend dělat. Zítra mě čeká asi návštěva babičky a dědy (děda má narozeniny), což by ale zabilo zase celý odpoledne, ale tak aspoň bych nebyla doma. Jo, takhe dopadnete, když se bavíte s lidma, který jsou od vás daleko a vám o víkendu nejezděj busy :D ale tak dalo by se zařídit jít s někým ven, ale nevím no..asi si chci odpočinout..:)

Takže bych mohla být víc na blogu, ale nic neslibuju :) a na pondělí se musím naučit výnosový a nákladový účty, což není tak těžký, ale mně dělá problém to od sebe rozeznat..:D Moc jsem to nepobrala (jak bych taky mohla, když jsem ducha nepřítomná o každý hodině) a pak bych se mohla kouknout na ájinu a pak na češtinu, máme se naučit kus máje (ne začátek)..no, už vidím, jak se nekouknu ani na jedno za celý víkend. :D

Dost o škole, je páátek :P Tak si jdu udělat alonevskou house party..:P
Jak já to dělám, že se dokážu rozepsat o tak nezáživnejch věcech..:'DD

29.11.2012 štíhlé, baculaté, velké, malé ..vždycky jste pro některého z nás úplně dokonalé ♥

29. listopadu 2012 v 20:07 | eM. |  Diary
Já jsem vážně nějaká spomalená. Zdá se mi sen o klukovi, kterýho jsem chtěla/chci. Už to začalo dost upadat, ten chtíč, ale teď se mi zdá jeden pitomej sen a zase si říkám, že je prostě strašně fajn a všechno. Nejvtipnější je to, že ho vlastně ani neznám, za svůj život jsem s ním mluvila nevím kolikrát a to jsem byla vždy trochu napitá. Jo, jsem prostě vybíravá, i když na to nemám nárok a pak to dopadá tak, že jsem forever alone.

Já tak závidím kámošce N. Ona si ani neuvědomuje, co všechno má. Jo, nadruhou stranu chápu, že to nemá vůbec jednoduchý, ale přesto jí závidím tu krásnou část jejího příběhu. Tu část, kterou má okolo sebe právě teď :)

Chci, aby se všechno trochu změnilo. Aby to bylo trochu zajímavý, tady na tom světě. Ne dobře, přeháním, stačí něco zajímavýho v mym životě. Tyjo, já si tu stěžuju, i když pořád dělám něco.

Wow, jak je možný, že jsem s klukama pořád na bodě mrazu? Jednou už se to posune dál, ale já se toho bojim tak, že to celý utnu. Ono se to vlastně ani nikam neposunulo, jenom mám ten první krok za sebou. Poslední dobou taky neřeším nic jinýh, než kluky. No nenaděláš nic.

Dneska se ani nic zajímavýho nestalo, jenom to, že se kámoška N. furt baví s mým nepřítelem (jak řekl on) a docela mě to deptá (ne dobře, je mi to dost šumák) :D nadruhou stranu je to divnej pocit, když ten kluk o mně říká takový hnusný věci a vlastně ví všechno.

Áááá, proč nemůžu bejt prsotě normální holka, která neni taková jak já a která se všeho tak nebojí a hlavně - nestydí se. Chtěla bych něco říct M., jako v tom snu, co se mi o něm zdál :D Tam byl takovej ňuňu :**5 měsíců s eM. :)

28. listopadu 2012 v 16:23 | eM. |  Autorka
Nevím, proč tenhle článek píšu zrovna teď, lepší by to bylo za měsíc, ale tak žijeme přece přítomností, tak ho píšu teď. Jde o to, že dnes je to přesně pět měsíců, co jsem si založila tenhle blog. Není to můj první blog, měla jsem jich víc a ty dva, které si pamatuji, ještě existují, protože mi je líto smazat ty všechny vzpomínky (jo, často píšu deníček a když si pak přečtu, co jsem tak dělala před rokem nebo třeba před rokem a půl, tak je to docela fajn :D ).

Ten první, který si pamatuji, jsem měla celkově 7 měsíců. Ten druhý už jenom 4, pak jsem si dala 2 měsíce pauzu a nakonec založila tenhle blog. Přesně si pamatuji, jak jsem ho zakládala s tím, že kdybych se o prázdninách nudila, tak budu mít další aktivitu. Ne, že bych o prázdninách neměla co dělat, ale na blog jsem čas měla. Nevím, tak nějak mi přijde, že si každej najde chvíli na nějaký ten článek, jenom musí chtít a musí ho to bavit. Jo, psala jsem celý prázdniny deníček a jsem za to neuvěřitelně moc ráda, protože takhle si můžu připomenout, co všechno jsem dělala :)

Tyjo, musím se přiznat, že blog mi dává fakt hodně. Miluju to, jak se tu můžu vyzpovídat. I když si to přečte jenom pár lidí, já jim za to neskutečně moc děkuju :) Vždycky mě komentáře ohromně potěší :) ..dál jsem strašně ráda, že tu jsou tak fajn blogerky. Často si čtu články ze života, to mě baví nejvíc. Pak třeba najdu člověka, který má stejný problém, nebo je mi prostě v něčem podobný a je to hned o něco pozitivnější, když víte, že nejste sami, kdo takový věci řeší (tím nechci říct, že někomu nějaký problémy přeju).


5 měsícu (153 dní), 2 365 návštěv, 130 článků.. pro někoho je to nic, pro mě je to strašně moc! :) Děkuju každýmu člověku, který si kdy přečetl nějaký můj ubohoučký článeček..:))*

Tumblr_lqpymkvpow1r29zj9o1_500_large_large

Když už jsem u toho blogu, asi tu udělám nějaké menší změny (v rubrikách a vlastně v celym vzhledu), jenom se k tomu musím nějak dokopat :))

27.11.2012 - úterý.. Naštvaná!

27. listopadu 2012 v 18:02 | eM. |  Diary
Upřímně jsem fakt naštvaná! Já ani nevím na co, prostě mě to všechno zase štve. Dnešek měl bejt den, kdy tyhle věci neřešim. Tak nějak je to každý úterý. Ale ono ne, prsotě se to na poslední chvíli musí všechno změnit. Když jsem čekala na busáku, tak přišel M. (známej) a začal se v pohodě bavit. Byla jsem fakt ráda, navíc to bylo před mým nekamarádem J. (jeho kamarád), což bylo ještě víc fajn, protože se tím aspoň vyřešila jedna taková divná situace ze soboty (byla jsem na jedný zábavě). V autobuse jsem si pak sedla vedle mojí spolužačky, ale M. na mě furt volal, ať jdu za ním a tak jsem po chvíli šla. To bylo zatim pořád fajnový, dokuď za chvíli nenastoupil můj bývalý spolužák D. (jejich kamarád) a nezačalo peklo. Ne, tak vůbec mě tam neurážel..To mi je i docela jedno, od něj. Je to prostě člověk, kvůli kterýmu teď nebudu brečet, protože mi řekl pár nehezkejch věcí. Nadruhou stranu, kdyby si je odpustil, byla bych o dost radši. Když už jsem u tohodle kluka, naštvalo mě, že ví o jednom z mejch "krušnejch" pátků a vlastně to, co jsem dělala. No, vlastně mě spíš štve, jak to okomentoval, to že to ví, je mi jedno..nebo jsem možná i trochu, z pro mě nepochopitelnýho důvodu, ráda.
Nějak jsem se o nich rozepsala, na to, že to byla jenom půlhodinka.


♥ Hloupý přemýšlí o tom, co řekl, moudrý zase o tom, co řekne ♥


Tak nějak se snažím omezovat psaní deníčku, možná i proto, že dřív mě to bavilo kvůli M. (kluk, co se mi líbí), jenže te´d se s ním nic nového neděje. I když, v sobotu se to asi všechno vyřešilo. Jako já ani nečekala, že by projevil zájem, to vůbec. Vlastně nevím, co jsem čekala, ale v sobotu M. (známej) něco řekl a M. tomu moc ani nevěnvoal pozornost, nebo nevím. Prostě a jednoduše se nic nového neděje a tak ani nevím, co psát. To, že jsem dostala z tohodle předmětu tuhle známku stejně nikoho nebere, ani mě samotnou.

..s N. jsme se dneska domlouvaly na dalším nakupování místo školy, jenže počítám, že pojede i M. (známej) a já nechci zase dělat křena (pravdou je, že jsem se tak necítila, ale nejsem si jistá, jak to bere M.)

To je zase sloháček, tak snad abych to utla. Btw. žeru ten nejdobřejší pomeranč na světě! :P


..obnova: pomeranč už je snědenej (jo, než jsem našla na YT písničku, kterou jsem dneska chtěla dát k článku, tak jsem ho snědla) :D :D

Vuááá, dneska jsem se zase koukala na poker (celej zemák) a musim říct, že jsem fakt pošuk, protože to video znám nazpaměť :D ..jo fajn, vim, že asi nejde tak o ten poker, když mám ráda spíš ty hráče, ale jo, mně jde i o tu hru! :D

Docela bych v pátek někam šla. (Jak řekl M., ožerem se spolu) :D no jasný, v jeho blízkosti už nikdy (ironie..v jeho blízkosti klidně, aspoň by nebyla nuda :D) ..achjo, koukám, že o něm furt píšu, ale tak nějak je to moje jediná spojitost s M. (co se mi líbí) a tak nějak i s jinejma klukama :D


Změna od základu.

26. listopadu 2012 v 20:09 | eM. |  Autorka
Čeká mě velká změna v mém životě. Není nijak určitá, vlastně ani nevím, jak bude vypadat. Za poslední rok se v mém životě změnila strašná spousta věcí, ale ty záporný ne a ne odejít. Tak to musím udělat "uměle". Musím se sebou něco dělat, jinak to nevidím.

Pokud mají na člověka špatný názor ostatní, není to dobrý. Ale pokud má člověk sám na sebe špatnej názor, pak je do dost zlý! Já nevím, asi je to kvůli tomu, co si o mně ostatní myslí. Jsem takový zvláštní člověk. Někdy je mi to jedno a někdy to strašně hrotim. Jenže včera se stalo něco, co mi ZNOVU otevřelo oči a tak musím začít co nejdřív. Prostě už se nebudu chovat tak trapně, jak jsem se chovala do teď. Začnu bejt víc - víc jak člověk, který není tak divnej.

Jo, podle mě si každej jednou za čas řekne, že by měl něco změnit. Jenže u mě je to od včerejška tak silný, že to prostě udělat musím. Nevím, jak dlouho to bude trvat a jestli to bude mít nějakej výsledek, ale zkusit to musím. Chci bejt pořád svá, ale zároveň jiná než teď.

Vždycky jsem si myslela, že je to hodně o vzhledu. Ne úplně, ale tak nějak ten první poheld na člověka. Jenže teď vidím, jak na sobě tak jiných, že to tak není a proto tohle všechno.

Recenze: Hooligans

25. listopadu 2012 v 16:11 | eM. |  Filmy

Hooligans - hodnocení (jako ve škole): 1-


Tenhle film mi doporučila kamarádka v souvislosti s jednou situací, což ale není podstatné.
Mě osobně baví koukat se na bitky, rvačky a podobně a proto se mi tenhle film líbil. Nejde tam ale jenom o to, že se mezi sebou rvou, ale také o to, proč. Líbí se mi, jak si stojí za svým a jak se klidně nechají zmlátit, jenom aby neztatili hrdost.

Navíc musím říct, že jedna z hlavních postav - Pete, je fakt kunda pěknej a to taky přidalo.

Na konec jsem se koukala zrovna, když jsem si volala s kámoškou na skypu a tak jsem pořádně nebrečela, ale jo, fakt se mi chtělo a docela mi i tekly slzy. Na tohle jsem občas prostě cíťa. Nechci tu psát, jak to dopadne, ale musím říct, že to, proč to tak dopadne je strašně..nemůžu najít vhodný slovo..prostě strašně krásný a smutný zároveň.

Já mám film sice stažený, ale tady jsem ho našla na YT :)

Favourites of week 04 - 25.11.2012

25. listopadu 2012 v 12:52 | eM. |  Favourites of week
1. Hláška: Čauky mňauky :'D
2. Film: Hooligans
3. Seriál: Upíří deníky, HIMYM
4. Písnička: Killaz - Chtěl bych tě svlíct (http://www.youtube.com/watch?v=Ceo-t-khUVk)
5. Předmět, který mě bavil: Ájina
6. Předmět, který mě nebavil: Fyzika
7. Celebrita: Charlie Hunnam
8. Kluk: M. ^^
9. Činnost: Bavení se s kamarády, spaní :P
10. Novinka: Včerejšek mi znovu otevřel oči a já usoudila, že je na čase změnit se :)
11. Kniha: -------- nothing.
12. Nejlepší událost: Včerejší DOD naší bývalý školy a pak chvílema večer (i když chvílema to byla událost nejhorší)
13. Nejlepší známka: řekla bych že jednička :D
14. Nehorší známka: klasicky pětka :D
15. Nejlepší den v týdnu: Asi sobota :)

23.11.2012

23. listopadu 2012 v 21:44 | eM. |  Diary
Nevím, zdá se mi to, nebo sem vážně nikdo nechodí!? :D To jsem vážně až tak zoufalá, že i na blog nezavítá nikdo, komu by se tu líbilo a rád by se vracel? :) Já chodím pravidelně na tolik blogů..

Achjo, tak nějak to na mě zase celý padlo. Zítra mám naplánovaný dvě akce, ale odpoledne v celku nemám co dělat, pokud se ta ranní trochu neprotáhne. Večer pak jdu na tu zábavu, ale vůbec nevím, jak to dopadne. Vzdávám se alkoholu a přiznávám, že zrovna na týhle akci mi asi bude chybět. Ale tak uvidím, jak to dopadne.

Přepisovala jsem všechno, co se týče M. co se mi líbí a tak nějak si říkám, proč to dopadlo tak, že je to zapomenutý. Kdybych minulej tejden (vlastně přesně před tejdnem) neřekla, že ho nechci, mohlo se to trochu pohnout. Místo toho mi M. kamarád schání kluky jinde, což je trochu divný :D ..přemýšlela jsem, že se třeba M. co se mi líbí zeptal a ten mu řekl, že ne a tak to už nerozmazával, protože mi to nechce říct. Nevím..

Mimochodem, oni dva a spousta dalšíh budou zítra na tý zábavě, takže..budu zase v háji, až tam M. najde holku M. :D ach bože, jsem fakt pošuk :D

Jako mě stačí, aby mi M. kamarád řekl, jestli se mi nelíbí jeho spolužák a já budu zase v háji z toho :D ..zrovna takovej pěknej..:D to je fakt šikana! :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=EWgoGR62v6E&feature=g-vrec

nejsou roztomilí? :D

22.11.2012 - neutral. ?

22. listopadu 2012 v 18:58 | eM. |  Diary
Chvíli jsem přemýšlela, jestli napsat zase deníček, protože se teď nic moc zajímavýho nestalo. Od pátka nepadlo o M. co se mi líbí ani slovo a to vůbec :/ M. kamarád i dohazuje jiný. To je pořád: "a co tenhle, ten by se ti nelíbil?" :D achjo, ale je to milý :) Popravdě, už to s M. tak nějak upadá, když vidím, jak to nemá smysl. Tak nějak už nemám potřebu o něm pořád mluvit a tak. Nevím. Je mi ale jasný, že pohnout se to zase o kousek dál, zase v tom lítám.

No, tak k něčemu trochu jinýmu.. Ten pátek pro některý neni až tak zapomenutej, hlavně pro kamaráda (?) M. :D Ale tak neva, on mi přijde strašně v pohodě a to to není úplně můj kamarád (ne že by nebyl, spíš se až tak neznáme a bavíme se jenom občas, když je s N.)

Nooo dobrá..teď vážně k něčemu jinýmu. Jsem blázen do stříleček a rychlejch aut! Jo, je ot tak, miluju ty filmový scény, kdy se tam děje něco takovýho. Je to tak dva týdny zpátky, co jsem celej den pařila na pc nějakou závodní hru (máme k tomu i pedály a volant) a dneska jsem se koukala na Taxi 1 :D Já ten film žeru (všechny díly) :D
No, ve škole to docela jde. Pořád se to se mnou nezlepšilo, co se týče toho, že bych se měla víc učit, ale tak známky jsou lepší..což jedivný, ale fajn :) i když asi pořád propadám z tý němčiny (no, nebo mi vychází tak 4..i když průměrově tak trojka..), tak z něčeho si držim dost dobrý známky (ano občanko, mluvím k tobě. A ano pane profesore, mimochodem nejpřísnější profesore na škole, u vás mi vychází jednička. Škoda že jenom zatím :D )

V sobotu jdu snad s mou milovanou L. na jednu akci a večer..jdu s kámoškou P. a vlastně taky s L. na jednu zábavu, což by mohlo být dost fajn :) Zítra ale pro jistotu vynechám, znáte to :)MUŽI:
"Ženy, nevzrušujte se tolik, když za vámi běháme... Běháme i za míčem, a nakonec ho stejně odkopnem."
ŽENY:
"Muži, nevzrušujte se tolik, když vidíte, že jsme se do vás zamilovaly... Zamilovaly jsme se i do bot, ale pro každý případ si obstaráme dalších 15 párů."


No, co k tomu říct. Volám si se S., která mi tu přeříkává referát. Né, tak vůbec se u toho obě netlemíme jak blbý :D Ty skypový hovory s ní miluju, jsem ráda, že je zase někdo, kdo se mnou na skype vydrží (jo má drahá L., jediná polehčující okolnost je to, že jsi mě opustila kvůli svému A.!!! :D ) Koukám na videa mýho oblíbenýho parkouristy a poslouchám Český styl :PJé, mohla bych vás poprosit o nějaký typ na film a nebo třeba písničku (jakýkolil žáárn u obou :P )
Děkuju :)

Vzkazy. - Dear "anyone"

21. listopadu 2012 v 16:17 | eM. |  Autorka
Už dlouho jsem nenapsala žádný vzkaz osobě z TOHOTO seznamu. Na řadě je tedy vzkaz pro "někoho". Úplně jsem nevěděla, jak tohle pojmout, ale napíšu to prostě tak, jak to napíšu. Nevím přesně sama, pro koho to je, ale tak neva.

Vzkaz:
Pokud mě neznáš, tak mě nesuď. Protože pokud mě budeš soudit, tak nejspíš podle minulosti a v té já už nežiju. Samozřejmě ke mně patří, nadruhou stranu lidi se mění a já taky. Pokud proti mně ale přece jen něco máš, tak to prostě neřeš a žij si svůj život. Mě můžeš nechat v klidu na pokoji, nemusíš řešit každej můj krok. Pokud se ale rozhodneš mě poznat líp, budu jenom ráda, protože miluju poznávání nových lidí..
19.11.2012 - uáááááá :O :D

20. listopadu 2012 v 18:11 | eM. |  Diary
Tak určitě! Určitě, určitě, určitě! :'D

Tak včera mi píše asi devět nebo deset lidí..a dneska? :O ..no neva!

Jde o to, že mi včera psal opět kluk, kterej mě furt zve ven, jenže já s ním nikam nechci. Pak mi pošle N. (kámoška) jeho profil s tim, jestli se mi líbí a já, že ne, že mi furt píše. A ona, že o mně mluvil..tak mi bylo jasný, kdo jí to řekl (M. kamarád) a bojim se, bůhví co všechno neřekl..! No a jako dneska jsem zjistila, co se zase všechno nestalo žejo..tak jako docela zajímavý věci jsem se dozvěděla..ale tak tohle neřešim, tenhle kluk se mi fakt nelíbí, tak ať si říká kdo chce, co chce ;)

Mimo jiný potřebuju zase něco zítra probrat s N. a M. (kamarádka a známej), já se na to fakt vykašlu..co já se všechno nedozvim :D
Tumblr_mcxmt4djec1r7498wo1_500_large

No a když už jsem u toho povídání o mym zoufalym životě, dneska jsem ve škole mluvila s kámoškou I. a tak nějak jsem prej trochu valila do jejího "kluka", ať mě nechá bejt, že ho nemám ráda :'D Achjo..
A pak jsem asi třikrát viděla toho kluka, se kterym jsem se údajně vykousla (to slovo nenávidim) v pátek. Dvakrát jsem úspěšně dělala, že ho nevidim, ale potřetí se to úplně nepovedlo :X ..no, M. ze mě měl docela slušnou srandu, že si to nepamatuju. Myslim, že z toho má větší vánoce než já :'DD

A jako včera jsme se vůbec celej den nebála fotek z páteční akce, ale nakonec to neni tak hrozný ;) jo, dobře, na některejch vypadám dost vtipne a o většině nevim, ale neva :'D Spíš jsem se bála, abych na nich nebyla s někym..:X

Přešla bych k normálnějším věcem..ale u mě není nic normální. :D
Co by jste dělaly vy na mym místě? :) myslim tak celkově, s M. co se mi líbí a tak :)


Favourites of week 03 - 18.11.2012

18. listopadu 2012 v 20:11 | eM. |  Favourites of week
1. Hláška: pááárty :'D
2. Film: Rozřesk 2 část ♥
3. Seriál: Tenhle týden jsem na nic nekoukala (jo, neviděla jsem nový díl Deníků a ani HIMYM :X )
4. Písnička: Marlon Roudette - New Age (https://www.youtube.com/watch?v=drw_3P5qv9k&feature=fvst)
5. Předmět, který mě bavil: Ájina, tělák..
6. Předmět, který mě nebavil: němčina :X
7. Celebrita: asi žádná nějak extra nevynikala (pro mě) :'D
8. Kluk: M. :****
9. Činnost: párty, chození ven s kámošema, orzhovory s N. a M. :) a všechno se S. :)
10. Novinka: Jak řekl M.: jsem odpaněná v líbání..:O
11. Kniha: Pořád nic, a pořád jsem ještě nepokročila s tim Jiráskem :X
12. Nejlepší událost: Úterní nakupování místo školy a pak večer taneční, páteční párty a sobotní kino :)
13. Nejlepší známka: jednička asi :))
14. Nehorší známka: tyjo, možná jenom trojka..což je dost divný, takže si tim nejsem jistá :'D
15. Nejlepší den v týdnu: Úterý, pátek a sobota

Recenze: Rozbřesk 2. část

18. listopadu 2012 v 13:23 | eM. |  Filmy

Rozbřesk 2. část - hodnocení (jako ve škole): 1*

Naprosto dokonalý :) Myslím, že by stačily tyhle dvě slova, ale tak..:) PS: v první polovině článku nepíšu nic, co by vám mohlo prozradit děj. Až přijde ta část, upozorním na to)

Včera jsem na tom byla v kině, které bylo podle očekávání úplně narváné. Seděla jsem skoro úplně vepředu, protože už nebyli lístky a my to rezervovali až v pátek. Na mém zážitku z filmu to, ale nic nezměnilo :)

Natočené je to perfektně. Ty všechny efekty a tak jsou dokonalé. Co se mi hodně líbilo, že tam byli dost vtipný hlášky. Často jsem se musela smát :))

Ten, kdo by třeba váhal na to jít, ať rychle tyhle myšlenky vytratí. Je to skvělý film, stejně jako všechny předchozí díly. Tahle část je podle mě jedna z nejlepších, i když je to možná ovlivněno tím, že jsem ji viděla včera a ty předtím jsem viděla nevím kdy :)

--To, jak Edward a Bella jsou spolu, mi přišlo strašně ňu. V tu chvíli jsem taky chtěla něco takovýho. Skvěle natočený scény :)
..A pak jsem možná taky jediná, která má ráda slizounka Ara. Mě se líbí, jak chodí jak pán a jak je tak slizkej, až je to borec :) ..no, já mám často ráda i ty záporný role :)
..A taky dost zabíjel (ne jako lidi nebo upíry, ale jako hláškama) Emmett :)↓ Upozornění: pokud nechcete vědět děj, tadytu část článku nečtěte ↓

Vždycky jsem milovala ve filmech rvačky, války apod. Proto se mi nesmírně líbila ta scéna, jak tam spolu bojovali. Nemohla jsem z toho, jak Edward spadl do té díry a celému kinu se zastavil dech :D V tu chvíli jsem se asi jako jediná pousmála (a to mám Edwarda ráda :) )

Pak to zakončení, jak to vlastně Alice celé ukazovala - to nemělo chybu. Dokonalé to bylo :)

A pak to, jak Bella ukázala Edwardovi to, jak ho miluje ♥

No, kdybych tu měla popsat každou krásnou scénu, popíšu každou scénu z filmu :)

Chci mít krásné vzpomínky.

18. listopadu 2012 v 12:45 | eM. |  Autorka
Už teď mohu říct tu světově známou větu: "to já v tvém věku..!" nějakému malému dítěti s vědomím, že jsem měla úžasné dětství.
Chci, aby to tak pokračovala. Abych měla úžasný život a měla pak krásné vzpomínky. Zatím se mi to docela daří. Úplně se vidím, jak za pár let budu vzpomínat na tohle období na střední jako teď s úsměvem vzpomínám na základní školu.

Jak si budu říkat, že jsem byla fakt hloupá, když jsem tak chlastala, jak jsem zkoušela furt dokola kouřit na diskotékách. Jak jsem chodila domů ráno místo ve dvě ve čtyři. Jak jsem jezdila úplně do jinejch měst, jak jsem riskovala v autě, jak jsem přespala na autobuseovém nádraží, jak jsem se milionkrát předevšema ztrapnila. Jak jsem brečela každej pátek v Klubu a jak jsem pořád zoufale po někom toužila. Mohla bych tu takhle pokračovat ještě hodně dlouho..

Jde prostě o to, že chci mít krásný vzpomínky, tzn. krásnej život, ve kterém se nenudím apod.
Chci chodit víc ven, bejt v některejch věcech víc otevřená. Chci si prostě užívat života.
A tak zase začnu hrát tu hru - neodmítám žádnou akci! Nesmím žádnou akci odmítnout :) Tak jenom doufám, že mi to vydržíí. Já většinou moc akcí neodmítám, ale teďka nesmím :P

♥ I LOVE MY LIFE! ♥

Tumblr_mdl49ea4wo1r8hg1ho1_500_large
Taky milujete to, jak při jediný vzpomínce vám naskočí milion pocit a vzpomínek? :)

16.11.-17.11. 2012 - Pááárty :*

17. listopadu 2012 v 11:29 | eM. |  Diary
Tak ne že bych už s tím nebyla otrvaná, ale tohle sem musím napsat! :D Až si to jednou budu číst, snad se u toho zasměju.

Včera byla ta velká páárty, na který se nic nemělo stát, protože to měla být nudná párty. Řeknu to asi takhle..stalo se toho víc než dost..

Tak ne že bych jako jediná neexla to nejhnusnější pití, po kterym jsem málem zvracela ..ne že bych s kámoškou nevypila několik panáků meloun. vodky..a mohla bych pokračovat. Jo, i tak to mohl být fajn pátek. Pak mám docela výpadek, prej jsem se kousla s jednim klukem a jak možná někteří (ta hrstka), co tu už někdy byli vědí, předtím jsem se s nikým nelíbala. Takže si to nepamatuju..hmmm..

No neva, protože pak přišel ještě jeden kluk, se kterym jsem se vykousla, což je dost zoufalý. Navíc to vyhecoval M. (kamarád) a to i přesto, že jsem mu řekla, že chci jinýho. On zase začal s M. (co se mi líbí) a já mu to v tu chvíli nemohla říct a tak jsem to zakecala, vykousli jsme se a M. z toho měl desátý vánoce. Jo, je hodnej, ale kdyby věděl..úplně se teď bojim v pondělí do školy :O

Áááá, tak vůbec jsem nebyla zklamaná, že tam M. nebyl..protože v tu chvíli bych za nim klidně došla. No, možná je lepší, že tam nebyl a neviděl mě v tom stau, i když co vim, tak už mě tak viděl, když mu N. říkala o nocleh :'D ale to je jiná kapitolka :))
Říkám si tak, že nebejt M. kamaráda, tak jsem nejvíc zoufalá, protože u M. co se mi líbí, bych pak neměla šanci žádnou a takhle si dávám aspoň falešný naděje..:)

Jinak docela fajnovej večer, i když možná zase trochu trapas..neva :/

Každý máme svůj svět..

17. listopadu 2012 v 10:31 | eM. |  Autorka
Existuje jeden velkej svět. Ale každej znás má ještě jeden. U některých je menší, než ten reálný a u některých je větší. Například u mě je mnohonásobně větší..

Jedeš autobusem a nandáš si sluchátka. Tak to dělá v autobuse hodně lidí ..v tu chvíli vypneš, koukáš z okna a už jseš ve svym světě. Někdo přemýšlí nad reálnými věcmi, někdo nad hovadinama, někdo si radši v hlavě vytvoří úplně něco speciálního, protože ty reálný věci občas stojí za *****
Není to ale jenom v autobuse. Já do svýho světa chodím pořád. Když jsem sama, tak jsem prostě tam, protože mně se tam líbí. Občas, v nějakym období do toho trochu spadnu :D To zní trochu divně, ale je to tak. Úplně vypouštim realitu, což je můj kámen úrazu.

Nejčastěji se v mym světě objevují kluci. Vždycky podle toho, kdo se mi zrovna líbí, což je docela logický, řekla bych.

Neříkejte mi, že vy taky nemáte vlastní svět, kam utíkáte, když je tady v tomhle světě všechno na nic..:O


557572_508190595874905_1645691436_n_large

16.11.2012 - konečně pátek..:P

16. listopadu 2012 v 16:06 | eM. |  Diary
Áááá, stejně vám to musím napsat. Dneska jsem na obědě viděla M. :* takovej ňůňa to je ^^ a kámoška (N.) na mě, ať jdu za ní, tak jsem šla a ona: "vidíš, kdo támhle sedí?" a já, že už jsem ho viděla. A ona: "a líbí se ti?" a já jenom.."hmm" a šla jsem :'D jako jestli mě bude večer zpovídat..:O

A štve mě M. (kamarád) !! On si ze mě pořád dělá srandu :'DD ale furt..! Na to, že se skoro neznáme..O.o A pak mě štve jeden známej, D., kterej dělá největšího kámoše, ale myslí to ironicky (teda to si myslim já) a prostě už mě štve, jak je občas milej a všechno a pak je strašně zlej..:/ )


♥ Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo. ♥


Dneska večer jdu s N. a ještě jednou kámoškou, A. do Klubu :) jenže když jde i A., tak se určitě nic zajímavýho nestane. No, tak budu doufat, že to bude fajnový. Ale potřebuju, aby A. šla..O.o ..protože N. pak bude s M. a já bych musela schánět někoho, s kym bych tam mohla bejt a to se mi fakt nechce.

Dneska to bylo ve škole docela fajnový, kupodivu. Já nevím, mě třeba ty přestávky bavěj. I některý hodiny, ale některý (dobře, většinu) bych úplně zrušila :DD ..a jako třeba na obědě..tka vůbec mě tam kámoška nekrmila :'D ona je fakt hloupáá!! :D takovej trapas..a nechtěla přestat :'D

O víkendu chci napsat pár normálních článků, který bych pak postupně zveřejňovala, ale uvidím, jak bude čas. Zítra večer chci jít totiž do kina, doufám, že bude místo ^^

1:30 :P

15.11.2012 ♥ :P

15. listopadu 2012 v 16:28 | eM. |  Diary
Tak vůbec včera nebyl rodičák, žejo..:'D ne hey, berme to trochu váážně! ..i když tuhle kapitolku je trochu zbytečný zmiňovat, protože moje mamka tam nebyla :P ale dneska jsem dostala lísteček se špatnejma známkama (když někomu vychází na výzo 3- a hůř) a hádejte co!! Je tam napsaná jenom němčina, ze který mám teda 4- a pak ekonomika, ze který mám 3- ^^ jinak snad samí trojky (tak vůbec jsem neměla v prváku jenom dvě trojky a jinak dvojky a jedničky..a vůbec teď nemám samí trojky..:'DD )

A dneska ne..jdu se S. z oběda a slyšim svoje jméno (přezdívku) a S. na mě, že mě někdo volá. Tak se kouknu do okna jedný školy a tam vyřádkovanejch několik kluků a já nevěděla, kdo to je. A pak slyšim jenom: Čááááu..hééééy, je tu H. ..on tě strašně chcééééé)" (H. je kluk, co se mnou jezdí busem) tak jsem šla radši dál. Popojdeme kousek dál a zase na nás volaji nějaký kluci. Popojdeme další kus a tam zase..:DDD tak vůbec to nebylo divný :'DD

Tumblr_mcznu9ypfv1qltw62o1_500_large

Včera za mnou a za N. přišel M. (kamarád/známej, jak chcete :D ) a chvíli něco povídá a pak na mě: "a už sis přidala toho M. (toho, co se mi líbí) ?" ..a já že ne. Jako já si ho přidávat nebudu, to fakt ne, na to nemám. U jinýho kluka možná, ale prostě tohle je dost blbá situace :'DD

Hey, jako vůbec mi M. (kamarád/známej) nezamotal hlavu s M. (ten se mi líbí) ..jo, vím, že to píšu strašně složitě, jak píšu jenom ty první písmena, ale mě to baví :D Ono když mi řekne, že mě úplně vidí v jeho pokoji, jak jsem tam s nim a pak přijde M. (kamarád/známej) a já mu půjdu otevřít, tak vůbec nejsem nejvíc happy, žejo! :'DD
Ale tak pořád je to na bodě mrazu a tam to taky zůstane, já se dál prostě nepohnu ://


♥ Holky milují to, co slyší. Kluci milují to, co vidí. Proto se holky malují a kluci lžou..♥


Ááááá, zase melu jenom o něm, už aby mě to přešlo!! :'DD Tak k jiným věcem..co tááákhle..že pořád přidávám články jenom do diary. Dneska mě napadlo jedno strašně pěkný téma, tak o tom chci napsat :) ale nevím kdy, takže..:P


13.11.2012 - nejlepší den :P

13. listopadu 2012 v 21:34 | eM. |  Diary
Uáááá, dnešek byl legen..počkej si..dáární ^^ A to nepřeháním. Místo školy jsem jela nakupovat s kámoškou N. a s jejím kamarádem (?) M. :) Jo, pokud tu někdo neni poprvé, tak víte, že jsem o nich nejednou psala :)

Než jsme ale vyjeli, byla jsem ještě ráno asi půl hoďky s bejvalym nejlepším kamarádem, kterej mi řekl, že ty kluci z tý party, kam patří oba M., mě nemají rádi..tak mě to dost štvalo, i když jsem to věděla, tak mě štve, že mě vůbec řešej..

Ale teď k pozitivnějším věcem.. M. (ten kamarád) do mě trochu valil, co kluci a pak se rozhodl, že mi někoho najde (né, vůbec jsme skoro třičtvrtě hodiny neřešili na parkovišti mě a kluky..a už vůbec M. a N. neřikaly jména všech kluků z okolí a jestli se mi líbí) ..Pořád mi dohazoval M. (toho, co se mi líbí) a já vždycky jenom takovej úsměv. A pak na mě jenom: "Já to na tobě poznám, že chceš M." ale já to ani jednou neřekla na plnou pusu, jenom takový to "..Hmm, já nevím.."

No, nic jsem si sice nekoupila, ale byly to fajnový nákupy. Asi ve dvanáct jsme jely pryč. M. odvezl N. k ní domů (bydlí v jinym městě, cca 20 km od nás) a já s ním jela pak domu (hodil mě k nám na vesnici, je to při cestě). A tak zase.."tyjo, tobě musíme najít nějakýho kluka. Tak co ten M.?" a furt takhle. A za chvíli: "ty se trochu stydíš, co?"

..no, nemá cenu to sem celý vypisovat, bylo to skvělý, musím řict ..mám ze dneška docela radost, až na to ráno s tim kámošem..:(

A teď k večeru. Šla jsem se kouknout do tanečních :) Hey lidi, vůbec mě nebolej nohy jak něco..:'D ale tak bylo to fajn, chudákovi jednomu klukovi jsem šlápla na nohu..nadruhou stranu, jeho partnerka mi taky udělala pěknej stroupek :'D ale jinak docela dost pohodovej večer..:)

12.11.2012 pondělí ^^

12. listopadu 2012 v 17:48 | eM. |  Diary
Ten pocit, když jedeš autobusem a jsi v pohodě. Jenže pak zapneš sluchátka, pustíš si pomalý písničky a najednou už ti jen stékají slzy po tvářích..
Jo, mám to ale štěstí, že v buse nebyl nikdo známej..


0173_a3d5_480_large


Jo, chápu, že vypadám jak fňukna, která na blog nepíše nic jinýho, jen jak je v háji. Ale pochopte, že blog.cz je jediný místo, kam to jsem schopná napsat. No, jednou větou to řeknu asi takhle: M. se prej furt ptá na "tu druhou", což je v překladu kámoška N., o který mu řekl jinej M. a ten jí zná právě přes N. ..takže je to zabitý..všechno..

Tyjo, ale když pominu tohle, tak byl dnešek docela fajnovej :) Nejvíc jsem si pokecala se spolužačkou J., ostatně jako vždy, když teď sedí přede mnou :P Nejvíc jsem se vyblbla s mou milovanou S. a mohla bych tu ještě dlouho pokračovat :)

Hey, lidi, já vám sem musim napsat pár vět, který tak normálně padaj o hodině dějepisu.
"Tak J. (holka), co uděláte? Vezmete si halenku? ..No M. (kluk), víte na co, ne? Ony mají narozdíl od vás jistou výhodu."
"Přátelé, co je s váma? Jste takový votahaný, vojetý, chcíplý.."
"Tak D. (kluk), co bude ve středu? ..Noo, to bude sexu co?"
..Jo, tak jsou to jenom výtažky, musím říct, že takový věci říká každou hodinu, ale tuhle to bylo extrémní..je toho jenom pár :)
Jéé, já se tak těším na zítra..:) ale o tom budu snad spát v jinym článku..znáte to..miluju psaní deníčku ^^