Jsme jen stádo bučících krav!

5. října 2012 v 16:09 | eM. |  Autorka
Tenhle článek bude možná dost divný, nevím, jenom chci říct pár věcí. Je v rubrice autorka, protože i já patřím mezi ty lidi, o kterých chci teď psát!

Nechci napsat celá existence lidstva, to bych asi přeháněla, řekněme tedy naše generace je ohromně ovlivněná. Čím? Internetem!

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak jsme vlastně hloupí? Nechci tím někoho urazit, to vůbec, ale uvědom-me si, jak všichni chodíme sborem, za tím prvním volem! Zase tím nikoho nechci urazit, a pokud to tak berete, pak vemte na vědomí, že do této společenské skupiny (nebo většiny?) patřím i já!

Žijeme len raz! => moje oblíbená letní písnička, stejně jako dalších mnoho, mnoho lidí nejen v ČR a SR. Od června jsme všichni čekali na kofolu od Ega, všichni hlásali žijeme len raz, právě tu a právě teraz...... a nebylo by den, kdy by se tato písnička neobjevila na facebooku.

Meme komiksy => není den, kdy bych nepoužila spojení Poker face, Forever alone nebo cokoliv jiného. Věřím, že nejsem sama. Miluju meme!

Gangnam style => a ted zvedněte ruku, kdo o tomhle neslyšel! ...Otázka: kolik lidí jí zvedlo? Typuju, že pokud se někdo našel, tak je F. alone! (to byl samozřejmě vtip) A zase další hit, nevím na jak dlouho, ale dávám mu maximálně pár měsíců, něco jako Tacata, Žijeme len raz apod. I mě se líbí, jenže mi vadí, jak někdo něco vymyslí a najednou to milujou úplně všichni, opravdu jak stádo krav, kteří jsou jedním směrem.

Jsme tak strašně ovlivnitelní! Proč se mi zdá, že to s námi jde z kopce? Nemyslím tím jenom tohle, ale tak celkově. Jako kdyby za nás už všechno řešilo pár jedinců a ostatní si žili své životy, nemysleli na ostatní, na další generaci...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 5. října 2012 v 17:55 | Reagovat

Mám pravdu je to děsné!! když si měvu že ještě před pár lety jsem lítala venku a prostě zažila hafec zážitky a sradnu a ted? řekla byhc že hodně lidí něco jako já je líných jít ven a jsou zazewlení doma! je to děsné místo abychom šli ven rtak si píšem přes fejs ! hrůůza .. před chvilkou jsem byla venku s dvouma kámošema a oni jestli jsem se se známila s někým přes fejs a já že jo a Kuba že jendou si začal psát s jendou holkou pak s ní šel ven a neměl se o čem bavit jelikož všechno co ho zajímalo si už napsalo :/ nebo dnešní konverzace hodněkrát je ahoj, jak se máš, co děláš.. to s emi stává hodněkrát že prostě už pak nenní téma o čem si psát :/

2 Dupo Dupo | Web | 5. října 2012 v 19:40 | Reagovat

někdy kolem prosince,to budu mít foťák,takže by video mohlo být v dobré kvalitě:) navíc bych chtěla,aby se lidé víc ptali a nepokládali stejné otázky,trochu mě to štve;)

jo,jsme obvlivnitelní. když jsem viděla Gangnam style nebo styšela žijeme len raz po prvních pár dnů,co jí ego přivedl na svět,tak se mi obě líbily. jenže teď mě to štve, všichni to cpou,je to přehaný,i když je fakt,že se i u nějaký parodie na ty písničky zasměju. :D třeba Carlu za call me maybe bych zabila,je to hnsuná písnička,byla dřív hezká,dokud se všude nezačala hrát :D:x

3 L^^ L^^ | Web | 5. října 2012 v 21:00 | Reagovat

Souhlasím!:D když písnička višla nebo ji někdo objevil začala nehorázně rychle rozrůstat po celém FB, ůplně sem se do ní zamilovala, slova jako Žijeme len raz právě tu a práve teraz prostě všichni znali a zachvíli si na to nikdo ani nevzpomene. Miluju meme komixy♥ Jo tyhle písničky sou nejlepší. Ale prostě máš pravdu. Ze začátku se mi tyhle písničky ani moc nelíbila ale jak se líbí ostatním prostě si na ně zvyknu a pak je miluju, opravdu jak stádo krav ..

4 Muse Muse | Web | 6. října 2012 v 20:41 | Reagovat

tak ja v tomto môžem bez zlého svedomia prehlásiť, že nie som v stáde :D vždy som bola taká tá čierna ovca a stále si to našťastie držím. Žijeme len raz som počula prvýkrát v auguste a to len kvôli tomu, že to kamoška má rada a nechcela to prenúť. Celkovo sa mi na tom songu páči jediná vec: keď si drbne hlavu...
Meme... jasné, občas si to prečítam, ale už mi to príde trápne... niekto tam hlobne najbežnejšiu vec na svete, dá pred to *le a k tomu obrázok, ktorý graficky mimo a robia zo seba najväčšieho machra...
A hentá... píp... nevyjadrujem sa ani k tomu, lebo by so bola veľmi neslušná a bolo by to veľmi dlhé vyjadriť môj odpor k tomu. A hej, poznám to, ale v živote som si nepustila to video ani to nenechala bežať v tv, počula som to len preto, že to dávali raz v správach, ako to trhá rekordy...
ale celkovo súhlasím, dnešní ľudia sú ovce a ja mám už kvôli nim až sebevražedné myšlienky... ako so sebou môžu niektorí žiť, preboha?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama