Bez alkoholu bychom znali dvakrát méně lidí..

19. října 2012 v 19:47 | eM. |  Ostatní
Myslím, že právě dnes je nejlepší čas na toto téma týdne. Už teď se sbíhají skupinky náctiletých aby dnes "zapařili". K tomu patří, v dnešní době už pro některé neodmyslitelně, alkohol.

Nejsem svatoušek a tak tu nebudu tvrdit, že jsem se nikdy nenapila. Ba naopak! Teď si prosím nemyslete, že jsem nějaká zpitka .)

Nemám potřebu opíjet se každý týden do němoty jako to mají ve zvyku moji vrstevníci, dokonce i o několik let mladší "děti". Vidět 13-ti letou holku, jak se plazí po každém v klubu a za chvíli na to se válí po zemi, není zrovna hezký pohled.

Je mi 16. Alkohol jsem zkusila už jako malá, myslím, že skoro každý vždy přišel za svým tatínkem a upil mu trochu piva. Pak to byla malá štamprdlátka "likéru", kde byl kapka alkoholu z větší části něčím ředěná. Postupem času už ani rodičům nedělá problém nalít svému dítěti panáka či více, samozřejmě všeho s mírou.

Chodím často o víkendu na párty a tam si něco dám. Nejednou jsem se opila, ale myslím, že to k mému věku patří. Pokud to není pořád, pak to soudím tak, že si každý chce jednou za čas užít s trochou chlastu, a tak to i přežene. Neodsuzuji ale lidi, kteří si vybrali cestu nepamatování si předešlého dne. Je to jejich věc, jejich problém. Pokud se člověk neumí bavit bez alkoholu, pak to totiž problém je.

Zatím jsem se nepoučila, zda je lepší čaj či panák vodky! Popravdě, radši si dám panáka čehokoli, než upíjet čaj někde, kde je každý na ******..

A co říct k nadpisu článku "Bez alkoholu bysme znali dvakrát méně lidí" ? Podle mě je to pravda. Alespoň vidím u sebe, že s trochou alkoholu v sobě mám tendenci se seznamovat s lidmi. Horší je to, když si to pak vy, nebo on/ona nepamatují. Což se mě stává, i když nepiju..

Tumblr_mbhwdrzdk71r8o4qmo1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily* Lily* | Web | 19. října 2012 v 20:00 | Reagovat

Pěkný, anketa mě výjmečně zaujala - a článek hezky zpracovaný:3

2 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 19. října 2012 v 21:00 | Reagovat

Jojo trefný nadpis :D! jinááč krásný článek.. dneska jsme byla venku a můj spolužák slavil narozky, byyly am s ním dvě kámošky (spolužačky) mno a já je pak potkala na večer a 2kámoši totálně na sra*ky já byla hafec naštvaná jasně že mi do toho nic nebylo jenže je to můj spolužák dětska okolo 13-14let i v mém věku jsou to moji vrstevníci jenže když piju.. já nemohla z holek od nich to byla děsně nezodpovědný! kámoš se tam plazil přes silnic jako byly pěkně mimo.. nemohla jsem z toho nechápu jak holky mohli dopustit aby se tak slili totok fakt bylo nebezpečný..! (před tím jsem bylase straším kámošem u školy a tam další kámoš 19let a já kdo je u hasičky a on že tam sou dětska :D a já jen aha dětska takže kuba,seboš... a já s etak usmívala :D a pak jsme jen dodala takže vlastně dětska v mým věku ':D a on na mě mno tak výškově jo věkově taky ale chováním si rozhodně vyspělejšííí...) jll od něj to tak potěšilo!!

3 Princess_Jenn_* Princess_Jenn_* | Web | 19. října 2012 v 22:10 | Reagovat

jéé to jsi koment napsala hezky no.. a děkuju.. ;))
jinak dobře napsaný článek ..
dneska jsem se trošku více napila..ale ožralá fákt nejsem...
měla jsem jít na EGA,a le pouští od 16.... aby se neposrali D:DD tak jsme si šli sednu do nonstopu..
a jinak ještě jendou..vážně suprově napsaný ')*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama