Další "uzavřená" část!

8. září 2012 v 17:25 | eM. |  Autorka

Stál si tam s ní. Opět! Proč se tak divím, když spolu chodíte? Stejská se mi po tom, jak jsem tě měla ráda. Protože tohle jsou úplný sra*ky (s prominutím), co tu píšu. Pamatuješ si mě? Jo! Vím, že jsem to naposled dost přehnala, a za to se ti omlouvám. Snad jsem neřekla něco, co jsem nechtěla. Vím ale jistě, že jsem řekla pár věcí, které jsou pro ostatní strašně fajn. Nejspíš tě potěšily =) Jenže tahle kapitola se pomalu, sice trochu nejistě, ale přece jen, blíží ke konci =) Ta chvíle byla fajn, ale už je konec, cítím to =) Konečně jsem pochopila, jak to všechno vlastně je =) Včera se stal jeden určitej zlom, kterej to všechno vyřešil. Vše teď jde jiným směrem =) Nevím, jestli je to konec na 100%, ale ten zlom tu pořád je. A pak to, co se stalo v minulých dnech =) Musím se vzpamatovat!

Tak mi to promiň! Mrzí mě tohle všechno. To, jak jsi mě viděl a vlastně celá tahle věc =( Jo, neřikám, taky jsi mě zklamal, ale to ty ani nevíš =(

Je to tak vždycky, úplně vždycky. Je dobře, že u tebe to končí už teď, protože trvat to dýl, já bych to nezvládla =( Je mi to líto a ještě jednou promiň =)

PS: Byl jsi první na papíře!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama