Taková ta citová hodinka..:'(

7. srpna 2012 v 20:37 | eM. |  Diary
Chybíš mi. Strašně moc, jenom si to nechci přiznat. Chybí mi ten člověk, kterej mě nikdy neodmítl. Ten člověk, kterej když jsem u něj doma zaklepala, a že to bylo každý den i několikrát, nikdy neřekl nemám chuť jít ven. Úplně slyším to tvý: "Pojď dál".. co se sakra stalo? Je to už rok, a je mi to tak líto. Nechci si to přiznat, ale je! Myslela jsem si, že je to navždy. Nikdy jsme se nepohádaly, nikdy! Až teď.. obě víme, že by se to nikdy nestalo, kdyby se k nám nepřidala ONA!

Víš co mi chybí nejvíc? Nejlepší kamarádka. V tom to je. Bylas to ty a nikdo jinej. To, že mám i jiný kamarády, který si možná neměla ráda je pravda, ale nebyli lepší než ty. Teď už jsou. Nevím přesně, co se stalo, jedno vím ale jistě. Že už nikdy neuskutečníme ty plány, který jsme měly.. rozhodně ne spolu :'( Za chvíli to bude rok, co jsem bez svý druhý půlky a možná je mi takhle líp. Ne, co si to nalhavám.. bez tebe ne. Klidně bych za tebou přišla a všechno dala do pořádku, jenomže to nejde, protože tu bude navždy ONA.. věřím, že by nám to vydrželo dlouho, bez NÍ. Vím, že se ti taky stejská a je dost možný, že víc než mě, a to z prostýho důvodu.. už tu máš jenom JI, a ta ti nikdy stačit nebude.. a víš proč? Protože tě jenom využívá.. vím to, vidím to! Škoda, že ti to nikdy nedojde :'( Je to tvoje věc. Už třičtvrtě roku se mi často zdají sny, že už se zase bavíme. Je to tím, že jsme to vlastně neukončily pořádně a tak mi to pořád leží v hlavě.

Já můžu mít ale čistý svědomí, narozdíl od tebe a od NÍ. Ty ses tak rozhodla, a tak to už navždy bude. V mym srdci ale zůstaneš navždy. Víš proč? Protože se bavíme od malinka, nebo spíš bavily..! A tobě nedochází, že takovýhle přátelství je opravdový?

Ty věci, co teď zažívám a dělám, by si možná odsuzovala, ale vím, že k některým by ses přidala..a to k většině :D na to tě znám už hodně dlouho!

Když se kouknu zpátky, vidim, že jsem se dost změnila, za ten skoro rok. Doufám, že je to tak dobře.

Potřebovala jsem se vypsat, a myslim, že to snad za chvíli uzavřu, tu dlouholetou kapitolu s tebou. Je mi to líto, ale vím teď na tebe tolik věcí, že si uvědomuju, že jsem byla píííp. Vím, že už nejsem! Škoda, že ty jo..
Takovýhle citový hodinky mám pravidelně, když se opiju/nebo jenom malinko napiju.. a když mi někdo nebo něco připomene třeba právě tohle..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domi:) Domi:) | Web | 7. srpna 2012 v 21:53 | Reagovat

Neboj, zase se najde kamarádka, která ji nahradí :) .. mě moje tehdy nejlepší kamarádka podrazila neskutečným způsobem, že bych jí už nikdy neřekla žádné tajemství .. a neboj, jestli ji ta druhá jen využívá, tak ona na to přijde a pak jí dojde, jak byla blbá  bude litovat, že přišla o tebe ;) jinak tyhle chvilky mívám taky a stejně jak ty, když se napiju alkoholu ;) to pak přemýšlím víc než je dobré ;)

2 Domi:) Domi:) | Web | 7. srpna 2012 v 22:14 | Reagovat

aha, tak to mě mrzí no ;/ .. ale někdy to končí, je to jako s klukama no ;/ taky to někdy končí a my musíme hledat nového a znovu se zamilovat do někoho jiného ;) ..

jo souhlasím :D to poslední je fakt to, co  kluka asi naštve nejvíc :D né že bych to znala z vlastní zkušenosti, to ne, tohle já nedělám, na to "TO" mám dost ráda :D a taky my se s přítelem ani nehádáme, jen jsme se jednou na něčem neshodli ale to jsme vyřešili asi do hodiny a bylo zase fajn :)

3 Domi:) Domi:) | Web | 7. srpna 2012 v 22:51 | Reagovat

no ale vrhnu se na to až zejtra, dneska se mi nechce :D

taky jsem ráda, že se nehádáme ;) .. no to je asi špatný no, takovej vztah moc dlouho nevydrží :/ je sice pravda, že prej hádky vztah okoření, ale častý spíš ublíží než okoření ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama