Poslední pátek o prázdninách =) ..a my pak jdeme dál..=))

31. srpna 2012 v 15:33 | eM. |  Diary
Tak jo. Vím, že jsem se dlouho neozvala. Neříkám, že jsem neměla čas, protože tu chvilku na článek podle mě najde každý, i když je každodenně venku, jenom jsem neměla moc chuť. Na blog mě nic netáhlo, ale dnes jsem si řekla, že to změním.

647318066_large

Tenhle blog jsem si založila, abych měla o prázdninách ve volných chvílích co dělat =) Volných chvílí jsem měla opravdu hodně, a to i přesto, že jsem si prázdniny užívala. Jak venku s kamarády, tak kdekoliv jinde =)

V posledních dnech/týdnech se hodně věcí opět změnilo, ale nebudu vás tu těmi změnami nudit. Pro mě sice nudné opravdu nejsou, jenže VY nejste JÁ.

Tumblr_m96fe0tedv1qclqbdo1_500_large

Udělala jsem spoustu hloupostí, kterých ale nelituji, ba naopak, jsem za ně nesmírně ráda! Nebudu tu rozepisovat každý můj krok, jak je občas mým zvykem, protože je toho opravdu hodně. Řekněme ale, že jsem změnila pohled na spoustu věcí a to mi pomohlo zažít to, co jsem zažila =)Chtěla bych se tu také omluvit jednomu člověku. On si to nepřečte, o tomto blogu neví. Vlastně ani neví, že to všechno jsem zavinila já a proto se mu nemůžu omluvit do očí. Proto to píšu sem: Promiň mi, že jsem si z tebe dělala srandu. Jo, nebudu tu lhát, opravdu jsme se ti smály. Jenže si uvědomuju, jak moc si mi asi podobný a tím je to ještě horší! Bohužel nelituju toho, že jsem to udělala. Nebylo to navíc jenom jednou. Můžu tě ale uklidnit, nebyl si jediný. A kdyby ses to nedozvěděl, mohlo to bejt OK, i když myslím, že i přesto to teď tak je. Co je na tom asi nejhorší je fakt, že s tím možná nepřestaneme. Víš, není to o tom, abychom tě zesměšnily, je to o tom, jak to je. Měl by ses vzpamatovat! Věděly o tom jenom dvě osoby, pak se do toho přimýchala třetí. Ta to, bohužel, řekla jemu a ten ti to všechno vyzvonil. Hmm, tak si uvědom, jaký máš kamarády...! Škoda, že to takhle dopadlo, protože mi to všechno přišlo tak strašně fajn...

A vám bych chtěla říct, abyste si nejvíc užívali života! Podle mě není špatné, sedět u počítače, když je to v dobré míře. Pokud ale neděláte nic jiného, máte nejspíš problém. Zkuste se zamyslet nad svým životem...


Možná to někteří neberou jako téma týdne: Jdeme dál. Věřte mi ale, že je to v podtextu =))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 1. září 2012 v 9:05 | Reagovat

musím s tebou vše všem souhlasit..jsem na tom nějak podobně:D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama