Srpen 2012

Poslední pátek o prázdninách =) ..a my pak jdeme dál..=))

31. srpna 2012 v 15:33 | eM. |  Diary
Tak jo. Vím, že jsem se dlouho neozvala. Neříkám, že jsem neměla čas, protože tu chvilku na článek podle mě najde každý, i když je každodenně venku, jenom jsem neměla moc chuť. Na blog mě nic netáhlo, ale dnes jsem si řekla, že to změním.

647318066_large

Tenhle blog jsem si založila, abych měla o prázdninách ve volných chvílích co dělat =) Volných chvílí jsem měla opravdu hodně, a to i přesto, že jsem si prázdniny užívala. Jak venku s kamarády, tak kdekoliv jinde =)

V posledních dnech/týdnech se hodně věcí opět změnilo, ale nebudu vás tu těmi změnami nudit. Pro mě sice nudné opravdu nejsou, jenže VY nejste JÁ.

Tumblr_m96fe0tedv1qclqbdo1_500_large

Udělala jsem spoustu hloupostí, kterých ale nelituji, ba naopak, jsem za ně nesmírně ráda! Nebudu tu rozepisovat každý můj krok, jak je občas mým zvykem, protože je toho opravdu hodně. Řekněme ale, že jsem změnila pohled na spoustu věcí a to mi pomohlo zažít to, co jsem zažila =)Chtěla bych se tu také omluvit jednomu člověku. On si to nepřečte, o tomto blogu neví. Vlastně ani neví, že to všechno jsem zavinila já a proto se mu nemůžu omluvit do očí. Proto to píšu sem: Promiň mi, že jsem si z tebe dělala srandu. Jo, nebudu tu lhát, opravdu jsme se ti smály. Jenže si uvědomuju, jak moc si mi asi podobný a tím je to ještě horší! Bohužel nelituju toho, že jsem to udělala. Nebylo to navíc jenom jednou. Můžu tě ale uklidnit, nebyl si jediný. A kdyby ses to nedozvěděl, mohlo to bejt OK, i když myslím, že i přesto to teď tak je. Co je na tom asi nejhorší je fakt, že s tím možná nepřestaneme. Víš, není to o tom, abychom tě zesměšnily, je to o tom, jak to je. Měl by ses vzpamatovat! Věděly o tom jenom dvě osoby, pak se do toho přimýchala třetí. Ta to, bohužel, řekla jemu a ten ti to všechno vyzvonil. Hmm, tak si uvědom, jaký máš kamarády...! Škoda, že to takhle dopadlo, protože mi to všechno přišlo tak strašně fajn...

A vám bych chtěla říct, abyste si nejvíc užívali života! Podle mě není špatné, sedět u počítače, když je to v dobré míře. Pokud ale neděláte nic jiného, máte nejspíš problém. Zkuste se zamyslet nad svým životem...


Možná to někteří neberou jako téma týdne: Jdeme dál. Věřte mi ale, že je to v podtextu =))

Booooooring day ? ..For me - NO! =DDD

21. srpna 2012 v 20:05 | eM. |  Diary

Poslouchám óčko, uklízím, tancuju si u toho..a tohle dělám celý den, víceméně!

Dneska bylo/je strašně hezký počasí a já s nikým nebyla venku. Když nepočítám nákupy →žrádla← ve městě s mamkou a pak taková ta práce na zahradě. Měla jsem být pryč, ale sešlo z toho. Zítra nevím, co budu dělat, ale ono se něco najde. A pak už jsem domluvená s pár lidma na pár akcí =))


♥ Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. ♥


Teď si tu projíždím fotky, jak moje tak ty na internetu. Pořád poslouchám óčko..

Jo, taky furt projíždím blogy a komentuju - dneska na to mám náladu.


Nemůžu najít mobil :OO Myslim, že je dole, když jsem si dělala salát tak jsem poslouchala songy a opět si tancovala. Ironií je, že jsem totální dřevo. Přesto tanec miluju. Ať už tanec doma, kdy si představuju že jsem na nějakym představeníí =DD a nebo tanec na diskotéce, kde se pořádně vyblbnu s přáteli =DD

531725_495593300456802_647210625_n_large


Jsem tak strašně boží člověk =DDD To zní tak sebestředně =D Nejsem si jistá, jestli si to fakt myslim.. Nééé, já si to myslim, jsem božíííí =DDD

Článek trochu o ničem.
Snažím se změnit styl psaní. Trochu to tu oživit a tak =))

Facebook

Doufám, že si pořádně užíváte poslední týdny prázdnin. Další budou až za dlouhých (i když pak zjistíme že krátkých) 10 měsíců. Já se na to ale vlastně i docela těším. Jo, miluju léto a prázdniny, nadruhou stranu ty akce, co jsou ve školním roce jsou skvělý.

Miluju to. To všechno! Ten celej život, jak vám přináší nový a nový věci. Jak jste někdy na dně a někdy opravdu šťastní..=))Krátký výpisek ze včerejšího večera..

19. srpna 2012 v 17:18 | eM. |  Diary
Ze začátku večera jsem jenom obhlížela "terén". Rozhlížela jsem se kolem a pak jsem uviděla tebe. Nebylo to sice poprvé, co jsem tě viděla, ale najednou to bylo v něčem jiné. Věděla jsem to - ten večer jsem chtěla TEBE!

Chodila jsem kolem tebe a prohlížela si tě. Když se na to koukám zpětně, pro některé jsem mohla být pěkně zábavná..

Neměla jsem ale odvahu za tebou jít, chtěla jsem, abys přišel ty. Kolikrát už jsi byl u mě tak blízko a já neměla vypito málo a tak už bych byla schopná udělat první krok. Najednou ses tam ale bavil s nějakou holkou. V tu chvíli mi to, ale bylo jedno a užívala jsem si dál. Nebyl to jeden z těch večerů, kdy jsem zaměřená jen na jeden cíl a tak jsem se nestarala jenom o tebe.

Jenže pak si přesně pamatuju tu chvíli. Tu rozhodující chvíli, kdy jsi šel zase za tou holkou. Tancovala jsem uprostřed parketu, už nevím s kým.. ty jsi za ní přišel pod podium a povídali jste si. Zase.. A najednou si jí začal líbat. Na chvíli se kolem mě všechno zastavilo. Líbali jste se a já jenom přihlížela z dálky.

Tak to prostě je. A teď s tebou mám být takovou dobu? Ne, nejde o to, že seš s ní, ale o to, že to bude pro mě divné..

Poraďte..=DD

15. srpna 2012 v 23:40 | eM. |  Diary
Achjo..ááno, jdu si opět postěžovat =)) sem totálně na dně =DD ne, to zase ne, ale naskytla se mi taková přííležitost jet na jednu chatuu..a já nevim, jestli mám jet, protože tam budu forever alone a kámoška bude s jednim klukem..a pak tam znám jenom dvě holkyy který nevim jestli pojedou, ale stejně tam každá bude s ňákym klukem..ale tak rááda bych jela..bude se tam hrát poker, spousta chlastu, grilovačka, a budou tam klucííí :'DD
jenže kde bych spala..to je asi nehlavnější problém, protože kámoška bude někde zašitá s tim klukem a já? Já někde chudáček malé kuřátko zašitá v koutě..

Vy byste jeli?

Rychlovka - shrnutí posledních dnů? :'D

14. srpna 2012 v 15:38 | eM. |  Diary
Právě ode mně odešla kámoška, která u nás přespala - takový blbosti sem už dlouho neudělala, co s níí :'D máme spolu milion fotek a miliardu videí - fajn, spíš naopak :'D
A ani ne za hodinu a půl mi jede autobus k další kámošce a já mám strašně mastný vlasy, takže malinko nestíhám, ale stejně sem píšu :'D Jdeme totiž na hokej, tak tam přece nemůžu bejt jak slíza :'D bože co toto je za slovo!? :'D
Tak jo, teď sem k nám zvu všechny kámošky (jenom holky), aby přišli na návštěvu, protože jsem já byla u všech, ale u nás skoro nikdo :'D Malinko to nedávám, jestli to takhle půjde dál, usnu někde nwm kde :'D Sobota i pátek jdu ven večer, takže mě tu nečekejte..a pak asi ještě ve čtvrtek a jinak nwm :'D jo a pak příští tejden jedu na novo..a další pátek a soboty v tahu - hmmm, pěkně to vedu.
O to nejde, nwm co mám psát, jdu si umejt vlasy a pááádim milánkovéé :****

Štve mě tenhle systém zavedenej v tomhle světě!

11. srpna 2012 v 22:07 | eM. |  Ostatní
Štve mě tenhle systém zavedenej v tomhle světě!

Někteří lidé dokáží sedět u počítače a přidávat na svou fb stránku nebo blog obrázky s popiskem "silná fotka :((" pořád. Chápu, že když drží muž ve vojenské uniformě malé miminko, je to dojemný, ale podle mě si to lidi neuvědomujou. Takovej je život! Teď vám asi přijdu sobecká a nevím co ještě, ale víte co? Myslim, že jsem já ta upřímná..;)
Pro každýho je to "silná fotka" ale nechápou jak to je! Oni nechápou, že ten muž bojuje za životy jiných! Jo, já sama vím, že je to smutný a tak, ale štve mě, že to ty lidi neviději upřímně!!


Vladimír Franz - Nový prezident ČR?

10. srpna 2012 v 1:05 | eM. |  Ostatní
Ne že bych se nějak hrnula do politiky, to ne! Ale přijde mi docela důležité zajímat se o politiku ve své zemi. Každý si na ní stěžuje, ale kolik lidí vlastně o ní ví dost věcí?

Ze všech kandidátů mě osobně zaujal nejvíce Franz - jako člověka, který tomu nerozumí a kouká spíše na originalitu.

Zatím má 12% hlasů, čímž se dostal na třetí místo tabulky.

Podle mě je prezident v dnešní době normální politik s tím, že jezdí po světě a reprezentuje naši zemi. Být reprezentována takovýmto člověkem, jako je Vladimír Franz by mě těšilo. Tak výstřední a přitom inteligentní člověk podle mě zaujme spoustu lidí.

Shrnuto z wikipedie:
Je hudební skladatel, výtvarník, pedagog, studoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a získal doktorát práv.
Je označován za nejvíce potetovaného člověka v České republice; má prý kromě vnitřní strany dlaní a ušních boltců potetované celé tělo, kvůli čemuž je pro mnohé strašákem, pro jiné umělcem.

- a ano, pro mě je umělcem! Co na něj říkáte vy?

Chtěli byste být reprezentováni takovýmto prezidentem, nebo budete raději reprezentováni lidmi typu Fischer atd..?

jednorázová povídka + otázky

9. srpna 2012 v 13:51 | eM. |  Ostatní
Otočil se a koukl se mi do očí. Jeho krásné hnědé oči, které se třpytily v raním svitu hleděly jenom na mě. Na mě! Skoro jsem nedýchala, jaká to byla nádhera. Nemohla jsem z něj spustit oči. "Nečum!" řekl a zase se otočil. Rázem se celý můj svět rozpadl na miliony kousků. "Proč!?" křičela jsem v duchu, "Proč to musí takhle vždycky skončit? To nemůžu mít na chvíli život jako ve filmu?"

Za chvíli se otočil znova. Celý on. Už jsem se na něj nekoukla. "Co je?" zeptal se provokativně. "Co by mělo bejt?" odvětila jsem. Houpal se na židli. Koukal na mě, věděla jsem to. Bylo to tak pokaždé. "Hmm. Nic," řekl a trochu klopýtl na židli. Usmála jsem se. .."Lukáši, tabule je tady," křikl učitel a rázem jsme byli na očích celé třídy. Otočil se ode mě směrem k tabuli. Dělala jsem jakoby nic, i když jsem cítila, že pohledy spolužáků směřují ke mně.

"Dobrý den, já se omlouvám, byla jsem u lékaře" vytrhl mě z čmárání si hlas mojí kamarádky. "Čus" pozdravila mě, když přišla do naší lavice. "Čau, konečně si tu," řekla jsem. "Nazdar!" otočil se Pepa, kluk, který sedí vedle Lukáše. "No nazdar," rozesmála se Anička. Koukl se na mě. "Tak co, už sis koupila nový boty?" zeptal se. "Hmm, ne. Co ty?" odvětila jsem. Naše každodenní konverzace s Pepou - boty. "Ne. A nečumte!" otočil se zpátky. Věci co říkal často nedávaly smysl. V tu chvíli se zase otočil Lukáš. "Nemáš propisku?" zeptal se. Typický Lukáš. Vždy přijde jenom když něco potřebuje. "Na" podala jsem mu ji. "Jo, dík," usmál se. Jemu bych půjčila cokoliv, i když vím, že mi polovičku věcí nevrátí.

Zazvonilo. "Tak co?" vychrlila na mě otázku Míša, holka, co sedí hned za mnou. "Co co?" nechápala jsem. "No Lukáš přece!" vysvětlovala. Pořád jsem nechápala, i když jsem byla ráda, že se ptá na něj, nevím z jakého důvodu. "No co by bylo?" řekla jsem. "No, zase jste se spolu bavili. S jinou holkou se tu nebaví, to přece víš," znovu mi objanovala svou otázku. "Mě to tak nepřijde. Navíc mi pořád jenom nadává," hájila jsem se. "No to proto, že se mu líbíš!" řekla. To mě nesmírně moc potěšilo, ale dělala jsem, že mě to nezajímá. "Takhle kluk holku nebalí," protestovala jsem. "Ale Lukáš jo. Vždyť víš, jak je stydlivej," povídala dál.

Znovu zazvonilo, tentokrát na hodinu. A protože měla být další hodinu fyzika, musela jsem si napsat alespoň malý tahák. "Co to děláš, my píšem?" zhrozil se Lukáš, když se opět otočil k mojí lavici. "Jo," odpověděla jsem. "Půjčíš mi sešit na hodinu?" zeptal se. "A zase ti ho učitelka zabaví? No to víš, že jo!" řekla jsem ironicky. "Prosíím," žadonil. Po chvilce přemlouvání jsem mu ho nakonec půjčila..Co si o tom myslíte? Je to tak, jak říká Míša, nebo ne? Co je s tím Lukášem? A co je s Pepou?

Taková ta citová hodinka..:'(

7. srpna 2012 v 20:37 | eM. |  Diary
Chybíš mi. Strašně moc, jenom si to nechci přiznat. Chybí mi ten člověk, kterej mě nikdy neodmítl. Ten člověk, kterej když jsem u něj doma zaklepala, a že to bylo každý den i několikrát, nikdy neřekl nemám chuť jít ven. Úplně slyším to tvý: "Pojď dál".. co se sakra stalo? Je to už rok, a je mi to tak líto. Nechci si to přiznat, ale je! Myslela jsem si, že je to navždy. Nikdy jsme se nepohádaly, nikdy! Až teď.. obě víme, že by se to nikdy nestalo, kdyby se k nám nepřidala ONA!

Víš co mi chybí nejvíc? Nejlepší kamarádka. V tom to je. Bylas to ty a nikdo jinej. To, že mám i jiný kamarády, který si možná neměla ráda je pravda, ale nebyli lepší než ty. Teď už jsou. Nevím přesně, co se stalo, jedno vím ale jistě. Že už nikdy neuskutečníme ty plány, který jsme měly.. rozhodně ne spolu :'( Za chvíli to bude rok, co jsem bez svý druhý půlky a možná je mi takhle líp. Ne, co si to nalhavám.. bez tebe ne. Klidně bych za tebou přišla a všechno dala do pořádku, jenomže to nejde, protože tu bude navždy ONA.. věřím, že by nám to vydrželo dlouho, bez NÍ. Vím, že se ti taky stejská a je dost možný, že víc než mě, a to z prostýho důvodu.. už tu máš jenom JI, a ta ti nikdy stačit nebude.. a víš proč? Protože tě jenom využívá.. vím to, vidím to! Škoda, že ti to nikdy nedojde :'( Je to tvoje věc. Už třičtvrtě roku se mi často zdají sny, že už se zase bavíme. Je to tím, že jsme to vlastně neukončily pořádně a tak mi to pořád leží v hlavě.

Já můžu mít ale čistý svědomí, narozdíl od tebe a od NÍ. Ty ses tak rozhodla, a tak to už navždy bude. V mym srdci ale zůstaneš navždy. Víš proč? Protože se bavíme od malinka, nebo spíš bavily..! A tobě nedochází, že takovýhle přátelství je opravdový?

Ty věci, co teď zažívám a dělám, by si možná odsuzovala, ale vím, že k některým by ses přidala..a to k většině :D na to tě znám už hodně dlouho!

Když se kouknu zpátky, vidim, že jsem se dost změnila, za ten skoro rok. Doufám, že je to tak dobře.

Potřebovala jsem se vypsat, a myslim, že to snad za chvíli uzavřu, tu dlouholetou kapitolu s tebou. Je mi to líto, ale vím teď na tebe tolik věcí, že si uvědomuju, že jsem byla píííp. Vím, že už nejsem! Škoda, že ty jo..
Takovýhle citový hodinky mám pravidelně, když se opiju/nebo jenom malinko napiju.. a když mi někdo nebo něco připomene třeba právě tohle..

10 dní - den desátý

7. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den desátý - Jedna zpověď.

Jedna zpověď? =D Dobrá. Nevím, jestli to bude zpověď v pravym slova smyslu, ale prostě něco napíšu.

Přála bych si, aby lidi nebyli tak upjatí. Mladí jsme jenom jednou, tak proč myslet jenom na to, co z nás jednou bude. Já osobně si chci užít i tu cestu ke svýmu vysněnýmu budoucímu životu, nezáleží mi jenom na tom, jestli budu mít dobrou práci, založim rodinu a tak. Jo, je to důležitý, ale rozhodně kvůli tomu nebudu celej den sedět u učení.
Přála bych si, aby to pochopily i ostatní.
Neseďte taky jenom u pc, ale jděte ven. Já jsem tu taky furt, ale mezitím chodím ven, bavit se a tak. Nechci celé dny prosedět u facebooku nebo jiné stránky. Pak nic nezažiju, nepoznám.K zamyšlení..

7. srpna 2012 v 14:03 | eM. |  Ostatní
Facebook. Facebook. Facebook. Facebook. Facebook. Facebook.
Všude jenom facebook.
Zdá se mi, že poslední dobou jsou všichni proti facebooku. "Facebook mi vzal nejlepší roky života" říká moje kamarádka, která je na facebooku závislá fakt hodně. Všichni říkájí, že facebook je modré zlo, ale já si myslím že ne. Je to jenom sociální síť, a je jenom na lidech, ja se k ní chovají, jak jsou na ní dlouho a co na ní dělají. Lidé mají jednu zajímavou vlastnost - svádět vše na ostatní. Tedy, jenom to špatné, to dobré si dávají za své zásluhy.

A víte co? Spousta lidí říká: "Je jim deset a jsou celý den na fb. Já v jejich letech běhal venku a hrál si." Ano, i v mém případě to tak je, ale jak to můžou říct patnáctiletí lidé, kteří to dělají taky, a ti dvacetiletí si říkají: "Je jim patnáct s jsou celý den na fb. Já v jejich letech věhal venku a užíval si pořádně života." Chápete ten princip? Že MY tu stejnou chybu děláme taky..!

Já jsem ale i přesto se svým životem spokojená. Baví mě, žiju jak chci. Dělám věci, které chci a užívám si každý den. Pokud to máte stejně, pak jste šťastní lidé. Pokud spokojení nejste, někde je chyba a vy byste to měli napravit =)


10 dní - den deváty

6. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Devátý den - Dva Obrázky, které vystihují tvůj Život v tuto chvíli proc.

421140_1980826655592_908571589_n_large
Miluju Pááárty.
Je jedno, jestli je o víkendu v nějakym klubu, nebo haus párty u s kámošema, nebo jenom taková ta párty, kdy jdete ven a za chvíli tancujete někde v parku..=D Hlavně, když je to s lidma, který máte rádi.
Tumblr_lz8ucavwbx1r6ipclo1_500_large
Úsměv je pro mě něco, co mě dokáže vždycky potěšit.
Sama se směju pořád a lidi, kteří to dělají taky, ten nenucenej smích, ten pravej, od srdce, prostě zbožňuju.

10 dní - den osmý

5. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den osmý - Tři věci, které Tě vzrušují.

Jestli jde věci ohledně sexu nebo tak, tak je to, když na to kluk jde pomalu..=DD Bože, to je divný to takhle napsat.
A když je to takový neplánovaný.
A když to prostě umí no.


10 dní - den sedmý

4. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den sedmý - Čtyři věci, co Tě dokážou znechutit.

Když je někdo nechutně vlezlej a nedokáže pochopit slovo "NE!"
Když jsou kluci tak nadržení a chtěj to tak, že jsou i přes mrtvoly.
To, jak se každej strašně "miluje" na fb ..neřeknu, když jsou spolu už dlouho, ale když jsou spolu den a hned se milujou?
Když kluk holku jenom využije nebo si z ní dělá prdel - v horší případě, když jde o sázku.

10 dní - den šestý

3. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den šestý - Pět Lidi, kteří pro tebe hodně znamenají (Bez jakéhokoli pořadí).

Síma - prostě seš super spolužačka, už jenom kvůli tobě stálo za to jít na tu školu. Néé, já mám tu školu ráda, neomhla jsem si líp vybrat (a to neni ironie)
Nikča - I když si pořád nejsem tebou jistá, seš suprová kámoška ..těšim se na jazyky s tebou. Budeme drbat..ale to děláme i teď, protože seš u mě nasraná pořád..jako já u tebe =D
Lucka - Věřim, že tohle období nechození ven se přežene a my budeme zase spolu. Přecejen mi Jájina řikala,jak si z toho byla nešťastná.
moje Mamka - Nenávidim lidi, který nemaj rádi svojí mamku, já jí zbožňuju. Nadruhou stranu s tátou to mám trochu naopak občas ='(
Ema - Nevěděla jsem, koho dát toho pátýho (není to podle pořadí) ale nakonec jsem sem dala Emu. Proč? Protože vím, že ti můžu věřit..=)

..sakra, potřebovala bych větší seznam =DD
10 dní - den pátý

2. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den Páty - šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.

Abych šla tenkrát s →nima← ven a všechno jim vpálila do ksichtu =D
Abych se na základce občas nechovala jako pííííp.
Abych se zeptala Davida, jestli to, co mi napsal myslí vážně a dál to s ním rozebírala.
Abych se nikdy nerozhádala s pár lidma.
Abych jela autem s Martinem, i když je to nebezpečný a mám to zakázaný a i když by potom dopadlo všechno jinak, nejspíš hůř..
Abych se vykroutila z toho sezení v lavici s ní..jo, tohle je zlý, ale je to tak..


10 dní - den čtvrtý

1. srpna 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma Casto přemýšlíš.

Nad tím, jaký to bude, až budu dospělá a budu moc cestovat jak chci a kam chci.
Nad klukama ..=P
Co budu dělat další den, nebo prostě někdy, kdy nemám nic naplánovanýho.
Co si udělám za jídlo.
S kym bych tak mohla jít ven.
Jakou príci mi mamka dala na starost - většinou to totiž ani nevnímám, a když jo, tak to stejně hned zapomenu.
Proč mi Někdo nepíše ..=D