Tajemství / The secret

4. července 2012 v 23:26 | eM. |  Ostatní
Část první: Kniha
Tajemství. To je název jedné knihy, kterou mi nedávno půjčila známá. Popravdě jsem si nepřečetla celou, protože byla prakticky furt o tom samém, ale bylo to docela zajímavé.
Je to kniha o tom, jak mít úspěšný život, když to tak řeknu. Píše se tam hlavně o tom, že když budete mít pozitivní myšlenky, vesmír vám to oplatí. Pozitivní myšlenky = pozitivní věci. Negativní myšlenky = negativní věci.. Tzn. když budete myslet na dobré věci, budou se vám dít..a naopak.

Část druhá: Film
Popravdě, ještě jsem ho nedokoukala, ale je to akorát zfilmování té knihy. Lidé tam vypráví vlastní příběhy a tak.

Část třetí: Můj názor na tajemství jako takové
Tajemství. Nedokážu →hezky← vysvětlit, co to je. Básníci vše dokážou tak procítěně říct. Pro mě je tajemství prostě něco, u čeho chci, aby to věděli jenom určití lidé. Někdy chci, aby to nevěděl někdo, někdy potřebuju, aby to věděl alespoň nejbližší člověk.
Někteří lidé nedokážou tajemství udržet, viz. já =/ Tedy, abych to uvedla na pravou míru: Tajemství dokážu udržet, ale pokud je to jenom takové tajemství-netajemství, které dotyčný říká všem, já to taky musím někomu říct.
Svá tajemství ale moc neříkám. Některá vůbec, některá jenom někomu a některá - i když to JSOU tajemství - říkám spoustě lidem.
V něčem nevěřím nikomu, a proto o mě spousta lidí spoustu věcí neví. Některé věci prostě NIKDY NIKOMU neříkám. A v některých jsem naopak moc důvěřivá, i když vím, že bych neměla. Já byla vždycky "člověk opaků".

Ano, jsem napůl introvert, napůl extravert. Jsem flegmatik, cholerik, sangvinik i melancholik (ať si lidi řikaj, že to neni možný, u mě je!)

Jinak: tenhle článek mi trval asi půl hodiny, jelikož jsem tu měla mouchu a protože mám extrémní fóbii z veškerýho hmyzu, hlavně z pavouků a much, musela jsem ji zabít a to mi zabralo spoustu času (běhat po pokoji a krabicí od kapesníčků bylo docela komický) =D a to už jsem dneska měla jednu pletku s hmyzem..respektive chroustem, kterej mě otravoval na zahradě. Jo, to bylo eště komičtější, běhat jak dement na zahradě a domu a ven a domu a ven..=D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 P P | Web | 5. července 2012 v 0:01 | Reagovat

já tajemství jako tak udržím.pokud je to fakt tajemství,které je fakt tajemství (aha:D),ale ne jenom nějaká kravinka,tak to se prostě může stát,že to řeknu;). já už jsem se hodně poučila,komu můžu důvěřovat a komu ne a podle toho se těm lidem i svěřuju a vážím si jich.i když jich moc není. ti lidé,kteří něco hnedka provalí dál a navíc něco,co mě celkem raní,tak u mě prostě ztratí důvěru a já jim to někdy dokazuju celkem drsným způsobem:D a některá svoje tajemství neříkám už vůbec no.jednak protože si to chci prostě nechat pro sebe a jednak ani třeba nevím,jak bych vůbec těm lidem o tom pověděla.

2 Nikol° Nikol° | Web | 5. července 2012 v 11:09 | Reagovat

Jé děkuju moooc :) za pochvalu článku ♥ seš milá :)

3 Lilly Lilly | E-mail | Web | 5. července 2012 v 14:21 | Reagovat

Film je vraj dobrý, ale ešte som ho nevidela ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama