Rytmus, Ego..a co Majk? =DD

13. července 2012 v 13:37 | eM. |  Hudba
POROVNÁVATE EGA A RYTMUSA A PRI TOM PATRIA POD JEDNO VYDAVATELSTVO KTORÉ VLASTNIA. VYDÁVAJÚ TAM VŠETKY SINGLE ALBUMY KLIPY DVD KONCERTY AKCIE. POROVNÁVATE KLIP DETI STRATENEJ GENERÁCIE V KTOROM RAPUJE AJ EGO:-))))))))))) :-))))))))) VLASTNE POROVNÁVATE EGA S EGOM VY MRZÁCI VYPATLANÍ
VŠETKY VIEWS PREDAJ ÚSPECHY HITPARÁDY SÚ V RODINE TVOJ TATKO RECORDS VY 15 ROČNÉ KURVIČKY Z POKECU.
EGO RYTMUS ANYS KONTRAFAKT SÚ HISTORIA A TO ŽE ŽIJETE V DOMIENKE ŽE VO VLASTNOM VYDAVATELSTVE IDÚ PROTI SEBE JE ODRAZ VAŠEJ ZABRZDENOSTI A NEZLETILOSTI...SKUS SI HO RAZ ZA ČAS VYHONIŤ POMOŽE TO:-)))))

↑↑↑to je text, který napsal Rytmus pod své video k novému songu..↑↑↑


Můj názor na Rytmuse? Já nemám ráda sebestředné lidi, kterým Rytmus je..takže..ehm..
Jo, dokázal toho mnohem víc než většina z nás (co se týče slávy, songů apod.), ale to, jak se tím chlubí..to mě fakt štve.
Mnoho lidí dokázalo milionkrát víc než on, ale o těch se nikdy nezmiňuje..zmiňuje se jenom o těch, kteří toho dokázali míň..
Musím se ale přiznat, že písničky namá špatný. Sice asi nepatří do mejch nejoblíbenějších, jsou docela dobrý..=))

Jinak si myslím, že to, že ho lidi porovnávaj s Egem (takhle skloňovaný to zní divně =D ) je kvůli písničce Žijeme len raz, která se mi fakt mooooc líbí..ale předtím jsem Ega vůbec neposlouchala. Udělal jeden dobrej song, kterej je hit léta. Rytmus se podle mě zas proslavil tím, že byl porotcem v různejch soutěžích..

A teď se zas tak trochu pozapoíná na Majka Spirita..

Já nevim, prostě si myslim, že právě o tomhle to všechno je. Jednou je oblíbenej ten, pak přijde jinym s něčim novym a hned je oblíbenější - třeba na čas, třeba na delší chvíli.

Ták, a teď kritizujte..že nemám pravdu, že je to jinak..ale jak říkám, tohle je můj názor, a ten nikdo nezmění..=DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama