10 dní - den první

29. července 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
První den - Deset věcí, které byste chtěli v tuto chvíli říct deseti různým lidem.

Ema - Už to bude skoro rok, co jsem za tebou přišla a seznámily jsme se. Od té doby jsme si začaly rozumnět každým dnem víc a víc. I když to možná nevíš, bez tebe by to nebylo ono. Strašně se těším až půjdeme ven a moc mě mrzí, že nám to tenhle týden nevyšlo.
Síma - Nikdy jsem ti to neřekla, ale jsi pro mě jeden z nejdůležitějších lidí. Doufám ale, že to víš. Ty zážitky s tebou, smsky každý den, i když jsi ode mě doslova 2 metry, telefonáty, který trvaji 10 minut ale 7 z toho se jenom tlemíme, konverzace na fb, který kdyby si někdo přečetl nikdy je nepochopí a hlavně - ty kraviny, co dokážeme udělat, jak se spolu pořád smějeme.
Nikča - Známe se sice už rok, ale pořádně se bavíme měssíc a půl. Proč? Obě víme ..a i když je ten kluk obrovskej vůl všech volů, jsem ráda, že nás dal takhle dohromady. Nejlepší párty s tebou, ty výtlemy a najednou ty vážný konverzace. Jsem ráda, že si mě zahrnula do svýho "seznamu" ..kterej pochopí jen pár lidí =D
Adam - Nenávidim tě a přesto tě mámtak moc ráda. To, co si udělal ti ale nikdy nezapomenu - a nejhorší je, že to ani nechceš napravit. Proto tě nenávidim! Byl si můj nejlepší kamarád, i když jsem ti to neřekla - vždyť víš, že takový věci neumím říct. A po takový době kamarádění se na mě jen tak vykašleš ..ale víš co? Už bych o nechtěla vrátit zpátky, teď už ne!
Lucka - S tebou ty nejkrásnější zážitky a vzpomínky. Největší průsery, největší akce, největší úlety, největší výtlemy. A i když naše citová hodinka zatim nic moc nevyřešila, věřim, že to zase bude jako dřív. Teď bylo jenom blbý období =))
Pája - Občas mě nepřekonatelně sereš, ale přesto tě mám moc ráda. Musíme co nejřív ven, ale to naše cestování nám to moc neumožňuje, co? =D
Míša - Víš co? Nesmíš mě brát tak, že jsem v tvym životě někdo víc, protože já to tak nemám. Ať se snažim jak se snažim, nejde to. Jsi moc fajn holka, ale obě víme, že jsme úplně jiný.
Kuba - Skoro nevíš, že existuju, a i když je to jenom den nebo dva, to, co mi dneska poslala Nikča mě fakt hodně zamrzelo!
Peťa - Jak dlouho se známe? Hmm..to nikdo neví. Ty telefonáty byly super a i když jsme byly poprví venku - trochu jsem tě zkazila. Doufám, že nezačneš bejt závislá =DD Seš fakt super, a nelituju toho, že jsem tě poznala.
Katka - Víš co? Neni to tak, že bych tě nenáviděla, já nenávidim tvojí ségru. Jako každej tady u nás, kdy už konečně pochopíš, jaká je? Asi nikdy - jste přece sestry. Nejvíc na to doplácíš ty, a víš proč? Tak se koukni kolem sebe. Koho teď máš? Sama si věděla, že máš jenom mě, tak nechápu, proč si tu svou milovanou sestřičku poslechla. Pak jenom fňukáš na fb, že za to můžu já, že si měla jenom mě. Jo? Tak proto teď všechny využíváš? Aby si měla kamarády? Aspoň ňáký? Pochop, že tak to vážně nechodí. Třeba na těch dvanáct let přátelství navážeme i třináctej, někdy. Až ti to všechno dojde a nebudeš poslouchat tvou sestru!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dupo Dupo | Web | 29. července 2012 v 20:38 | Reagovat

tý katce bych něco řekla,než psala,myslim že by potřebovala slyšet,co si o ní myslej;)
taky jsem přemýšlela,že bych tuhle kravinu dělala,akorát bych si to ještě nějak vylepšila a třeba první den bych psala jenom o lidech,co mě serou,by byla celkem zábava:D

on už není kámoš,jen nějaká buzna:D
musíš si stáhnout takový to srdíčko a potom když seš na nějaký stárnce,kde máš svou fotku tak na něj kliknout,z dokumentů to nahrát nejde:)jako mám fotku stolu,tamto ostatní jsem zapomněla nahrát,protože jsem přednastavovala články a takový kraviny,že jsem na to zapomněla:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama