Červenec 2012

10 dní - den třetí

31. července 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Den třetí - Osm způsobů, Jak si získat srdce TVE.

Bejt milej ..přede mnou. Před ostatníma buď klidně namachrovanej =P
Dej mi jistotu, že ti můžu věřit.
Když se někdo pořád směje a užívá si života, hned se mi zalíbí.
Jo, já mám sice co řikat, ale prostě nechci ošklivýho kluka =D
Chlastej si jak chceš, jenom se pak prosím chovej jako člověk, aspoň v rámci možností.
Nemusíš bejt nekuřák, to bych v tomhle světě moc nepochodila, ale kouřit jako fabrika bys taky neměl.
Prostě chci, aby mi s tebou bylo dobře. To už musíš poznat sám, jak to zařídit.
Fajn, sex ke vztahu patří, ale nechci aby to byla ta jediná věc, kterou máš na mě - se mnou - rád.10 dní - den druhý

30. července 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
Druhy den - Devět faktů o Tobě.

Jsem praštěná.
Občas dělám blbou.
Musíš mě víc poznat, abych začala mluvit normálně.
Moje citový chvilky neber vážně, i když v nich nikdy nelžu.
To, že řikám, že mě to nezajímá, nebo že mě někdo nezajímá, je většinou opak. Hlavně, co se týče kluků.
Jo, řikám, že nechci vztah, ale možná lžu a chci ho. Já nevím, jenom se bojím, že to nedám.
Každou chvíli se mi líbí jinej kluk.
Jsem pořád vytlemená, až to některý lidi štve.
Občas dělám, že mi je to jedno a neni. Občas dělám, že mi to jedno neni, ale je.


10 dní - den první

29. července 2012 v 15:00 | eM. |  Ostatní
První den - Deset věcí, které byste chtěli v tuto chvíli říct deseti různým lidem.

Ema - Už to bude skoro rok, co jsem za tebou přišla a seznámily jsme se. Od té doby jsme si začaly rozumnět každým dnem víc a víc. I když to možná nevíš, bez tebe by to nebylo ono. Strašně se těším až půjdeme ven a moc mě mrzí, že nám to tenhle týden nevyšlo.
Síma - Nikdy jsem ti to neřekla, ale jsi pro mě jeden z nejdůležitějších lidí. Doufám ale, že to víš. Ty zážitky s tebou, smsky každý den, i když jsi ode mě doslova 2 metry, telefonáty, který trvaji 10 minut ale 7 z toho se jenom tlemíme, konverzace na fb, který kdyby si někdo přečetl nikdy je nepochopí a hlavně - ty kraviny, co dokážeme udělat, jak se spolu pořád smějeme.
Nikča - Známe se sice už rok, ale pořádně se bavíme měssíc a půl. Proč? Obě víme ..a i když je ten kluk obrovskej vůl všech volů, jsem ráda, že nás dal takhle dohromady. Nejlepší párty s tebou, ty výtlemy a najednou ty vážný konverzace. Jsem ráda, že si mě zahrnula do svýho "seznamu" ..kterej pochopí jen pár lidí =D
Adam - Nenávidim tě a přesto tě mámtak moc ráda. To, co si udělal ti ale nikdy nezapomenu - a nejhorší je, že to ani nechceš napravit. Proto tě nenávidim! Byl si můj nejlepší kamarád, i když jsem ti to neřekla - vždyť víš, že takový věci neumím říct. A po takový době kamarádění se na mě jen tak vykašleš ..ale víš co? Už bych o nechtěla vrátit zpátky, teď už ne!
Lucka - S tebou ty nejkrásnější zážitky a vzpomínky. Největší průsery, největší akce, největší úlety, největší výtlemy. A i když naše citová hodinka zatim nic moc nevyřešila, věřim, že to zase bude jako dřív. Teď bylo jenom blbý období =))
Pája - Občas mě nepřekonatelně sereš, ale přesto tě mám moc ráda. Musíme co nejřív ven, ale to naše cestování nám to moc neumožňuje, co? =D
Míša - Víš co? Nesmíš mě brát tak, že jsem v tvym životě někdo víc, protože já to tak nemám. Ať se snažim jak se snažim, nejde to. Jsi moc fajn holka, ale obě víme, že jsme úplně jiný.
Kuba - Skoro nevíš, že existuju, a i když je to jenom den nebo dva, to, co mi dneska poslala Nikča mě fakt hodně zamrzelo!
Peťa - Jak dlouho se známe? Hmm..to nikdo neví. Ty telefonáty byly super a i když jsme byly poprví venku - trochu jsem tě zkazila. Doufám, že nezačneš bejt závislá =DD Seš fakt super, a nelituju toho, že jsem tě poznala.
Katka - Víš co? Neni to tak, že bych tě nenáviděla, já nenávidim tvojí ségru. Jako každej tady u nás, kdy už konečně pochopíš, jaká je? Asi nikdy - jste přece sestry. Nejvíc na to doplácíš ty, a víš proč? Tak se koukni kolem sebe. Koho teď máš? Sama si věděla, že máš jenom mě, tak nechápu, proč si tu svou milovanou sestřičku poslechla. Pak jenom fňukáš na fb, že za to můžu já, že si měla jenom mě. Jo? Tak proto teď všechny využíváš? Aby si měla kamarády? Aspoň ňáký? Pochop, že tak to vážně nechodí. Třeba na těch dvanáct let přátelství navážeme i třináctej, někdy. Až ti to všechno dojde a nebudeš poslouchat tvou sestru!

10 dní

28. července 2012 v 22:03 | eM. |  Ostatní
První den - Deset věcí, které byste chtěli v tuto chvíli říct deseti různým lidem.
Druhy den - Devět faktů o Tobě.
Den třetí - Osm způsobů, Jak si získat srdce TVE.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma Casto přemýšlíš.
Den Páty - SEST věcí, o kterých si přeješ, abys nikdy nebyl JE ByVal udělal.
Den šestý - Pět Lidi, kteří pro tebe hodně znamenají (Bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co Tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které Tě vzrušují.
Devátý den - Dva Obrázky, které vystihují tvůj Život v tuto chvíli proc.
Den desátý - Jedna zpověď.

Už jste to asi viděli na spoustě blogách, tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Jelikož ale v pondělí odjíždím pryč, tak to bude asi přednastavené, ale myslím, že to nijak nic neovlivní, protože to jsou alespoň pro mě věci, které jsou v tomhle období..

Začnu zítra, a pak to bude asi normálně každý den =)

Taková ta Pááárty =DD

28. července 2012 v 14:53 | eM. |  Diary
Potřebuju se vypsat ze včerejška, takže jsem šla kam jinam, než na blog =D

Včera jsem byla opět v Klubu, jakože "oslavit" narozky, protože minulej pátek jsem nakonec nikde nebyla =/ =D
Nejdřív jsme šly ještě s kámoškou do rybníka, kde mě můj mladší brcha a jeho kámoš nehorázně pocákaly, takže krásně umytá hlava šla do sprchy ještě jednou =D
V devět jsme vyšly pěšky do města. Nejdřív jsme šly do Klubu, kde kámoška potkala svýho bejvalýho spolužáka (zjistila jsem, že ho asi znám, ale až na konci večera). Pak jsme šly směr další klub, do Nonka. Chvíli sjem si sedly ke stolu, s tím kámošky kámošem =D Když se to začalo zalidňovat, pořád jsme, jako vždy, přelítávaly sem a tam do Nonka a do Klubu. Takový ty sračičky potkala jsem tu a tu, toho a toho jsou zbytečný, takže přejdu rovnou k tomu, jak jsem se seznámila s klukem z vedlejší třídy a jeho kámoš (dost divnej) mě tam začal balit, tak jsem mu po chvíli řekla, ať mě nechá bejt, jestli toho prostě nechce nechat. Hmm, chvíli to furt nechápal, ale pak už mi dal pokoj. I když trochu divně koukal, když tam do mě zase dělal jinej kluk, o kterym jsem si myslela, že je známej kámošky, ale nebyl =D Oba tihle kluci byly kámoši mýho spolužáka, se kterym jsem mimochodem nejvíc pařila o i přesto, že mi bylo docela dost blbě, né že bych pila, ale jo, když už to byla oslava narozek..=D ).

A jelikož lidi, se kterejma jsem tam celej večer byla nejsou zdejší, jsou z jinýho města, kam chodim na školu, lidi z toho města kde jsme byli trochu divně koukali =D

Pak tam do mě začal ještě jeden kluk, to už jsem byla na pokraji šílenství, protože ani jeden z těch co mě tam balili nebyli hezký. Jo, je to trochu trapný, brát to podle vzhledu, ale takhle v pátek na pařbě to mám no..

Doufám, žče nebudu vidět na fotkách, protože tam nejspíš budu jak dement, jelikož skákat na Žijeme len raz, když vás fotí ze zhora fotograf neni zrovna příjemný =D Mimochodem, byla to písnička pro mě, k těm narozkám, to se musim pochlubit =DD

Jo, pak jsem na jeden fotce s tim klukem kterýho asi znám, za což mě kámoška asi ukřižuje, protože myslim, že se jí líbí =D

Jo, takže jsem se totálně ztrapnila před lidma z města, kam chodim do školy, a před lidma z města, kam jsem chodila do školy 9 let (+ školka).
Taky jsem měla takovou citovou hodinku s bratránkem, pak s kámošem, kterej tam málem zmlátil mýho spolužáka. Když nad tim tak přemejšlim, jsem fakt pí*a =DDDDD A hlavně tak vypadám před mym spolužákem, když jsem byla pak docela hnusná vůči jeho dvoum kámošum, ale tak když jim asi desetkrát řeknu ne, proč to nepochopěj?

Recenze: 21 Jump Street

27. července 2012 v 14:17 | eM. |  Filmy

21 Jump Street - hodnocení (jako ve škole): 2


Včera večer (v noci?) jsem se rozhodla, ještě než půjdu spát, kouknout na film, který jsem si stáhla odpoledne. Podle nadpisu už asi víte, že se jedná o 21 Jump Street.

No, popravdě si myslím, že ten film až tááááák skvělej neni, ale jelikož tam hraje můj dost oblíbenej herec Channing Tatum, kterej hraje v mejch mnoha oblbíbenejch filmech (Navždy spolu; Let's dance 1,2; Milý Johne; a pak taky Bez kalhot, ale to jsem ještě neviděla, slyšela jsem na to ale skvělý recenze), tak mi to přijde vtipný víc, ale i tak je to jako pěknej film.

Je to docela sranda, hlavně některý scény. Některý mi přijdou trochu trapný, hlavně když se jedná o takový ty věci ála sex, kouření a tak, nevim, ale myslím, že jsou to přeceňovaný vtipy.

V druhé části filmu jsou ale i honičky autem a střílení, na což já jsem úchylná, takže to se mi fakt líbilo =D

Ale v celku je to fajnovej film, dobrá komedie. Nevim proč, ale včera jsem měla takovou náladu, že jsem se všemu strašně nahlas smála (já jí mám teda jako skoro pořád no) a tak jsem se tady o půlnoci tlemila jak debil =D

Doporučuju se na ten film kouknout, je to fakt vtipná komedie! =)

Bohužel jsem nenašla trailer s cz titulkama, tak sem dávám aspoň ten anglickej

Jak tam jsou zfetovaný, nebo jak tam jdou z tej limuzíny. To je pěkný. Nebo na začátku: "Budeme kamarádi?" a pak ta honička s těma na motorkách a ata přestřelka. Joo, je to pěknej film =D

Dear diary, I'm crazy...=DDD

26. července 2012 v 17:02 | eM. |  Diary
Né, křeč v oku můžu mít asi jenom já =DDDDD
Mmm ..zajímavej začítek dalšího nudnýho článku =D

Příští tejden odjíždím. Ještě nevim kam, nechci do Chorvatska a rodiče zase do Itálie ..nevim, co všichni na tom Chorvatsku viděj =D a jiný státy jsou prej moc daleko, i když příští rok mám slíbený Španělsko ..což je fakt fajnový, když už mám naplánovanou Paříž s kámoškou ..=D To zase bude keců, ále co =D Užívej, dokuď můžeš =DD
No a jestli se pojede i ve třeťáku do Londýna tak chci jet taky, takže chci vidět, jak to utáhnu, když si Paříž a půlku Londýna platim sama asi ..i když mohli by mi ho rodiče zacálovat celej ..stejně je to ještě daleko. Buď pojedu ve třeťáku nebo ve čtvrťáku. S naší školouo se jezdí totiž na začátku roku no =D Když jsem tam yla se základku jeli jsme v květnu.
A když už jsem u toho cestování, dneska nabízel v rádiu Ruda z Ostravy zájezd do NY, kterej by se mi taky hodil, protože chci vidět, jak do osmnáctin seženu 50 000 (cca =D ).

Hmm, už vidim, že letos skončim opět v tom "úžasnym" Chorvatsku a příští rok mi vyjde jenom Paříž =D Ále tak i za to Chorvatsko jsem ráda ..=) Zase tak nevděčná nejsem, jak to podle tohodle článku vypadá =D

Teď poslouchám už 2 hodiny Žijeme len raz (pořád mě ta písnička neomrzela) ..je to ta desetihodinová verze =D


Né, vůbec mi z toho nehrabe =DD

Už čtyři dny mám v pokoji pavouka, kterej na noc vždycky zmizí, ale ráno je na tom stejnym místě jako předešlej den =D Bojim se ho zabít =D Neni ani tak velkej, a jmenuje se pan Julián =DD nedávno jsem tu měla Jožu, což byl pavouk, kterýho jsem musela nakonec vysát. Tři dny jsem mu chudákovi házela malý mušky, protože byl takovej ňákej chabej a nemohl si nic chytit sám. Jenže pak jsem mu musela rozthat pavučinu, protože si jí ten blbeček udělal od kytky k otevrřenýmu oknu a ono pak pršelo a já to okno po třech dnech musela zavřít (přes prázniny spím s oknem dokořán) a tak jsem ho vysála. Takže jestli tu jízdu v trubici od vysavače přežil, tak řije v pytli do vysavače =DDDD
Já pavouky nesnášim, bojim se jich ..ale tihle jsou docela malý, takže cajk =DD

Bože, já se tu rozepisuju o pavoukách =D

Před pár dny jsem měla citovou hodinku s kámoškou ze základky: "Joo, mě se po tobě tak stejská, už to neni jako dřív =((" a takový podobný hovadiny jsme si psaly..=D ále je pravda, že už to neni jako dřív, takže se to snažíme napravit =D ona je strašně suprová, tak jí nechci ztratit (jo věta "nechci tě ztratit" tam taky zazněla =D) jsme takový pošukové, takže takovýdle věci myslíme napůl vážně a napůl z toho máme prdel =DD

Héj lidi končim, stejně si to nikdo nepřečte, protože je to dlóóuhý a nudný =D jinak mi můžete pořád radit TADY a TADY =DD

Ták Čágobelo prdloušové, jdu uklízet...=// =DDDDDDDDD

Kde upravujete fotky? ;)

26. července 2012 v 12:11 | eM. |  Ostatní
Jaký používáte program na úpravu fotek?

Prosím pište do komentů ..ale aby to bylo zadarááá =DD


↓↓↓↓↓↓ A nevíte, kde se dá udělat třeba tohle? ↓↓↓↓↓↓

Tumblr_m6qjnzwtwe1rsjuxwo1_500_large

↓↓↓↓↓↓ nebo tohle ↓↓↓↓↓↓


↓↓↓↓↓↓ a nebo tohle: ↓↓↓↓↓↓

Galaxy-nebula-space-swag-favim.com-240628_large

Prosím o radu..=))))

25. července 2012 v 17:24 | eM. |  Ostatní
Čáuves lidi!
Mám takovej dost blbej dotaz, takže až si ho přečtete, tak se mi nesmějte =DD
Jde o to, že jsem si založila účet na weheartit.com a nemůžu přijít na to, jak tam dát fotky ..tak vás žádám o radu ..=D ale nechci, aby se mi to objevovalo na FB, nechci to mít nijak propojený, to jsem tam taky zaškrtla ..=D

Takže vás prosím o radu, jak dám fotky na weheartit.com ..=D


JB terčem posmívání celého světa? =D

24. července 2012 v 21:36 | eM. |  Hudba

Tak jo ..jde o to, jak se všichni naváží (navážíme?) do Justina Biebera..
Meme komiksy, videa, parodie ..je toho na internetu nespočetně mnoho a spousta třeba komiksů není vůbec vtipná, spíš naopak ..jsou trapný!

Nejde o to, že bych byla Bieberova fanynka, jeho baby baby je fakt úděsný..
Ale myslím si, že už těch vtípků bylo dost ..song Boyfriend je i docela pěknej (i když ta část jak tam zase zpívá neni moje nejoblíbenější) a je i docela pěknej..

Prostě už mě nebaví to věčný zesměnování ho (nebo sebe?) ..já ho obdivuju, co všechno dokázal ..i když si z něj taky občas dělám srandu (mezi kamarádama a to spíš ve smyslu, že je prostě divnej, což je můj názor..)

Tohle video (co je nahoře) se ale povedlo noo ..=D

Zrovna dneska jsem četla: "Musím se vrátit do minulosti a zachránit celý svět .... Dobrý den paní a pane Bieberovi, prosímvás, použijte dnes kondom ..=D"

Já nevim, prostě si myslim, že by stačilo, ať si ho poslouchaj ty jeho uječený fanynky a ostatní ho nechali na pokoji ..=)

Takovej menší Epic fail =D

23. července 2012 v 22:48 | eM. |  Diary
Taková ta normální konverzace, kdy si vás někdo přidá do přátel a vy nevíte, jestli ho znáte.. tak se ho prostě zeptáte: "Čáu, hey známe se? :D" a čekáte, že neodepíše, jako skoro každej komu to napíšete, protože si vás přidal jen tak, že máte hodně společnejch přátel. Jenže on vás překvapí (TEN člověk, ne TEN kluk..v tomhle případě je to holka ='D ) a odepíše vám. Horší je, když vám odepíše, že ste se potkaly v pátek v Klubu, kdy tam mluvila s vaší kamarádkou ..néé, pak vůbec nevypadáte jako největší zpitka, která si nic nepamatuje ..i přesto, že jste v sobě zatím neměly ani loka =D

Miluju to, jak si nepamatuju lidi..=D stává se mi to pořád, prostě hned zapomenu, že mě někdo seznamoval, že jsem se bavila s tím a tím ='DZákladní věci o eM.

22. července 2012 v 19:31 | eM. |  Autorka
Napadlo mě, napsat o sobě takové ty základní věci, na které se každý ptá. Otázky jsem psala tak jak mě napadly ..takže je to dost přeházené a tak. Kdyby mi tam něco chybělo, klidně se ptejte v komentářích..

1. Oblíbená barva?
Hmm ..barva? Spíš bych měla říct barvy, protože mám ráda všechny barvy. Černou, fialovou, šedivou,
červenou, žlutou, zelenou.. Ale asi nejvíc miluju modrou.

2. Oblíbený žánr hudby?
Tak to je klasická otázka, na kterou bohužel nemám odpověď. Poslouchám opravdu vše, ať už
je pop, rock, hip hop, rap, RnB, disco, pomalé ..jednou si oblíbím rockovou písničku a
jednou hip hopovou.

3. Oblíbená písnička?
Tak to se pořád mění. Tak ale pár jich sem napíšu, který u mě v mobilu nebo pc hrajou poslední
tři dny: EGO ft. Burian - Žijeme len raz (klasika tohoto léta - a světe div se, mě ta písnička ještě
neomrzela =D ), The Underdog Project - Summer Jam, Matt and Kim - Daylight (tu už mám ráda
hoooodně dlouho, taková ♥MOJE♥), Cheek ft. Tasis - Haurasta (tu jsem objevila na jednom blogu
předevčírem myslím), Flo Rida - Whistale, a pak mnoho dalších..=D

4. Oblíbený žánr filmů?
Tak tady fakt nevím. Možná je to lehčí, než žánr hudby, ale stejně.. Je toho víc: komedie,
občas romantika, horory (s přáteli), akčňáky, →mysteriozní← ..jako to takhle nejde moc říct,
prostě se mi líbí spousta filmů, ať už je to jakejkoliv žánr =D

5. Oblíbený film?
Možná už to někteří ví, ale Počátek je moje srdcovka =D Pak taky Dokonalý trik, Vyměřený čas, Monte
Carlo, On je fakt boží, ..jé, je toho nespočetně mnoho ..ale už jsem dělala článek o filmech, najdete
ho TADY ..tam je spousta mejch dalších srdcovek =D

6. Oblíbený seriál?
How I met your mother, The Big Bang Theory, Kouzelníci z Waverly (koukala jsem hodně na Disney
seriály, ale všechno jsou to s prominutim sr*čky! Tohle je jedinej takovej trochu oká seriál podle
mě), The Vampire Diaries, a občas na něco na Prima Cool (Vítejte doma, Čmuchalové, Fear
Factor......) a z těch českých: Ulice, Dokonalý svět, Comeback, a teď koukám na Farmu..

7. Oblíbený herec?
Johnny Depp! a pak je to dost takový na přeskáčku. Jednou mám ráda tohodle, protože hraje v
tomhle filmu (např. Jessey McCartney, ..) a tak =D

8. Oblíbená herečka?
Selena Gomez a jinak je to dost stejný jako u herců. Pořád někdo jinej.

9. Oblíbený zpěvák?
No, tak tady se zase ztrácím. To prostě nejde jen tak říct. Tomáš Klus, Justin Timberlake, Eminem,
Majk Spirit, Pitbull, 1D (Harry Styles), atd. atd. ..tohle jsou jenom namádkový jména..=)

10. Oblíbená zpěvačka?
no tak to je to samí jako u zpěváků. Tak třeba Lady Gaga, Cher Lloyd, Adele, Shakira, Rihanna,
..atd..=D zase beru jen tak co mě napadne..=)

11. Oblíbené místo?
Můj pokoj ♥ a pak pár klubů v blízkym měste..=P

12. Oblíbený člověk?
Taková divná otázka, ale je to moje rodina (všichni z ní) a pak spousta kamarádů, když vám vypíšu
jména, stejně nebudete vědět..=)

13. Oblíbený předmět ve škole?
Angličtina, někdy čeština (a někdy jí zase nemůžu vystát - to samí u matiky), a občas
zemák a děják. Naopak nemůžu vystát němčinu (chtěla jsem Španělštinu ale nebylo
moc lidí), ITE, Písemnou a elektronickou komunikaci, Ekonomiku......

14. Oblíbená hra?
Pokud se bere počítačová, tak ty nehraju vůbec, kromě pokeru, a pokud se bere "živá" tak asi taky
poker =D ..jinak mě nic moc nenapadá. Jo, taky si chci jednou zahrát tu hru, jak když se řekne v
nějakym filmu jedno slovo, každej se musí napít =DD

15. Oblíbené číslo?
dva ..ale tohle nijak moc nehrotim, přijde mi to zbytečný ..=D

16. Oblíbený den?
Pátek a sobota (ale o prázdninách se mi to stejně plete všechno..) =D

17. Oblíbená filmová postava?
Barney Stinson, Marshall Ericson, Homer, Edward Cullen, Stefan Salvatore, Damon
Salvatore, Jack Sparrow ♥, Alex Russo, Max Russo, atd....=D

18. Oblíbené roční období?
všechny..ale asi nejvíc to léto =D

19. Oblíbená činnost?
spaní, blbnutí s kamarády, chození do klubů, povídání si s kamarády, atd..

20. Oblíbené jídlo?
Pizza, těstoviny, palačinky, ovoce, ..=D

21. Oblíbená internetová stránka?
youtube.com, facebook.com, blog.cz, weheartit.com, google.com ..je toho
spousta, myslím, že sem chodí asi skoro každej =DD

22. Oblíbená skupina?
Mandrage, The Offspring, a dál nevim, ale prostě se to tak nějak furt střídá =D

23. Moje závislost?
Energy drinks, Modrý orbitky, počítač, kamarádi, peníze, sranda, mobil, seriály, hudba..

24. Co miluju?
Svoje přátele a rodinu, hudbu, když se směju (a to já pořád), když můžu někomu pomoct, spánek, jídlo,
když nemusím nic dělat, když jsem venku s lidma, které mám strašně moc ráda..

25. Co nesnáším?
Když mě někdo nemá rád =D, když se nudím, když mi někdo nadává, některé lidi, někdy školu (to
učení tam), když mě někdo podrazí, když mě někdo štve, ..

26. Jak bych se popsala?
Jsem pořád vvysmátá holka, která byla ještě donedávna tak blbá, nikomu se nesvěřovala,
neříkala věci, které tak cítila. Teď ale zjistila, že už jí to nedělá problém, a za to jsem moc
ráda. Pořád blbnu, dělám kraviny, občas dost velký blbosti, často lidi štvu, často štvu i sama
sebe. Jsem flegmatik, cholerik, melancholik a sangvinik dohromady. Myslím, že můžu s klidem
říct, že jsem svá =)

27. Jak bych popsala ideálního kluka?
Hmm, hodnej, milej a aby mě měl rád ..jo, ohraný řečičky a pak jde každá
stejně s namachrovanym debílkem =D Jo, já mám ráda trochu namachrovaný
kluky, hezký, vtipný, který se pořád smějou..=) Ale ke mně by měl bejt milej, a
jako určitě by mě měl mít rád..=D =))

28. Kam bych se chtěla podívat?
USA (New York, Las Vegas, LA, Miami), Paříž (už možná příští prázky s kámoškou),
znovu Londýn, Řecko, Řím, ..chci hodně cestovat =)

Týjo, koukám že je toho hodně. Asi si to moc lidí nepřečte, ále co =D

Harry Styles ♥

21. července 2012 v 16:35 | eM. |  Hudba
Tak nějak jsem začala lehce ujíždět na Harrym =D

Né, nemůžu říct, že jsem jeho největší fanynka, ale prostě se mi líbí - jak zpívá, jak vypadá a hlavně, jak se směje. Zbožňuju lidi, kteří se pořád smějou a tím Harry Styles je.

1D mají pěkné písničky, o tom žádná ..jediné, co mi na té skupině vadí je to, jak se občas chovají jak teploušové (jo, omlouvám se těm, kteří jsou homosexuálové, ale já nwm, mám teplýho kámoše a je v pohodě, to jo ..ale prostě oni se tak chovaj a přitom nejsou..)

Harry je podle mě nejhezčí ..taky se mi líbí jeho hlas ..ale prostě ten úsměv. Popravdě, nepamatuju si, jak se jmenují ostatní členové One Direction, jo jeden je Liam (Payne?) a nějakej Zayn nebo Zyan? =D Dál fakt nevim.

Miluju písničku Forever young, možná proto, že spojení forever young (navždy mladý) taky miluju =D
Ale líbí se mi i jejich další písničky, i když nemůžu říct, že je to moje nejoblíbenější skupina ..já takovou skupinu nemám =D

Tady jsem se trohu nudila, tak jsem nakreslila Harryho ..=D Po dlouhé době jsem si zase čárala ..boží pocit ..=)

Líbí se vám kresba?
A celkově Harry Styles? =)

V tej písničce se mi líbí nejvíc ta Harryho část (ten jeho zpěv) ..nevim, jestli jsem nějak ovlivněná tim jeho úsměvem a tak ..ale je to prostě takhle noo =DD

pááátečeeek.. (this is ironie ;DD )

20. července 2012 v 22:49 | eM. |  Diary
Tak zas něco přidám do deníčku =D Dokaď je co, tak je to fajn ..=)
Za chvíli jedu do města ..v pondělí mám narozky, tak to jedu "oslavit" .. prostě je to tak, že budu možná o něco víc chlastat ..=D

Ále teď ke včerejšku ..jooo bylo to včera ..sakra, ty prázdniny mi ale dělaji guláš ve dnech =DD
Prostě a jednoduše ..spala jsem u tej kámošky ne..=D
Přijedu k ní do města a ona čeká na busáku ..oznámí mi, že jdeme ven s jejíma dvouma kámošema a ještě s kámoškou ..řikám fááájn. Ta její kámoška nejvíc v pohodě holka žejo ..a ti kámoši ..no tejpci jak něco =DD
Takže asi od 6ti do 10ti jsme byli venku ..jo ještě tam byl jeden kluk. Já jsem docela stydlivej člověk, takže jsem moc nemluvila, ale ták jako šlo to =D
Pak jsem přespala u tej kámošky a dneska spí ona u mě, ale přijede až v půl 12 =D

Prostě boží písnička..;))Trochu rozlítanej tejden =DD

19. července 2012 v 12:30 | eM. |  Diary
Tenhle týden tak trochu nestíhám, takže na blogu skoro nejsem..=)
Ále dneska mám až do 5-ti čas, tak jsem se rozhodla, že napíšu..=DD

Mmmm..čím začít..v pondělí jsem byla s kámoškou pryč - její mamka nás vezla na rovnátka (tam šla kámoška), ale při našem štěstí se nám po asi dvou kilometrech rozbilo auto =D za chvíli ale zase jelo, takže cajk..=D Byla to docela sranda - ono, když půl hodiny vybíráte šátek u větví a pak tomu úchylnýmu větnamci, kterej vám šáhl na prdel řeknete, že vlastně asi nic nechcete je docela komedie =DD

V úterý jsem jela ke spolužačce. Seznámila mě s její kámoškou ze vsi, se kterou se známe už docela dlouho přes mobil - když mi ta moje spolužačka volá, tak si povídáme i spolu a tak.
Začala jsem vyprávět, jak jsem teď ulítlá na poker, že se mi líbí, jak sou ti hráči vážný a jak maj kšiltovky, kapuci a brejle. Takže jsme se domluvily, že se další den staví a budeme hrát poker (má doma kufřík s žetonama). Přespala jsem u tý spolužačky, i když jsme vlastně ani moc nespaly, ale tak už to bejvá no =D
Další den jsme hrály poker - no komedie největší =D Takže tam příští tejden jedu zas a beru si kšiltovku a brejle na ten poker =DDDDD

Dneska jedu ke kámošce, u který budu do zejtra..ona nejspíš pojede se mnou, protože tu bude do soboty zas ona spát =D a v sobotu pěkně na hřiště na jednu naší vesnickou akci..=D

Jo ta kámoška, ke který dneska jedu po mně chce, abych řekla kámošovi, se kterym jakože něco měla, aby mě tam k ní dovezl..protože mě předevčírem chtěl někam vzít jakože autem..no jako to bych si nelajzla - zrovna s nim =DD A stejně nejede do toho města, kde ta kámoška bydlí..=D

Jinak je trochu trapný, že ke komukoliv jedu, tak mě veze busem ten stejnej řidič =D Když jsem jela k Nikče (k tej jedu i dneska) tak mě tam vezl..a pak i zpátky. A k Simče (u tý sem byla včera) tak mě tam taky vezl on a zpátky taky. No fakt asi pokaždý on..a dneska jedu zase s nim - áááááááá =DDDD


Recenze: Počátek

17. července 2012 v 14:40 | eM. |  Filmy

Počátek - hodnocení (jako ve škole): 1*

Film, kterej jsem si zamilovala od první chvíle, kdy jsem ho poprvé viděla.
Nevím, kdy to přesně bylo, ale už to bude nějakej ten pátek (cca 2 roky?) kdy jsem na něm byla v kině. Kamarád říkal, že to bude určitě super a tak jsme vyrazily celá parta.
Mimochodem, od té doby jsem ten film ještě párkrát viděla =D
Hned na začátku mě ten film zaujmul tím, že jsem nevěděla o co jde =D
Ve filmu se občas ztrácíte, a to je na tom to skvělý.
Úžasná hudba tomu všemu dodává to kouzlo a hlavně - ve filmu nechybí výbuchy, honička autem apod. což já zbožňuju =D
Tenhle film se stal mým nejoblíbenějším.
Je od režiséra Christophera Nolana, který mimo jiné režíroval i film Dokonalý trik, což je můj druhej nejoblíbenější film. Já těch oblíbenejch filmů mám sice hodně, ale mě ty akčňáky prostě bavěj nejvíc..a Počátek je i mysteriozní, což je megabombový =D

Kdo jste neviděl, kouknětě se..stojí to za to..;) a kdo jste to viděl - co na ten film říkáte? =)


Poker =D

14. července 2012 v 13:46 | eM. |  Autorka
Mmmm...ne že bych mohla začít bejt na něčem závislá po první půlhodině, ale je to Poker..chápete? =D
Jde o to, že jsem si dneska řekla, že se kouknu na nějaký videa z pokeru. Čumim na youtube na spoustu videí, vynervovaná jak něco..a řeknu si, že by nebylo špatný, zkusit se to naučit (učila jsem se to v osmičce, ale pak to začali hrát všichni a mě to omrzelo).
Chtěla jsem si tedy přečíst nějaký návody..mmmm..to mě nebavilo a tak jsem šla na superhry, že si to zkusim na nějaký hře. A světe div se, princip jsem pochopila (připomenula si ho) hned =D
Hned první hru jsem vyhrála, i když těch skoků, kdy jsem vsadila třeba 5 000 a prohrála je, za chvíli se zas vyhrabala do vedení bylo několik, konečná výhra 20 000 byla moje!! =D

Celý to popisuju kámošce na fb..která neví která bije (popravdě já moc taky ne) a tak se tomu jenom smějeme =D

Teď asi napíšu kámošce jestli nechce přijet a jinak půjdu ven něco dělat..ještě nevim co =D a pak si půjdu zase zahrát..=D ááááá..=D


Každý by si měl žít svůj sen!

13. července 2012 v 17:38 | eM. |  Ostatní
Mám spoustu snů..dodělat školu, pak třeba vysokou, založit rodinu, mít skvělou práci a hlavně - hodně cestovat. Podobné sny má podle mě spousta lidí. Takové ty mé další sny nechci nijak rozebírat, ale jedním snem je, aby lidi konečně pochopili, že ten život ála celej den u počítače neni dobrej. Jo, neříkám, já tu sem taky často, hlavně po večerech, kdy jsou všichni doma, občas i odpoledne (jako teď) ale ne pořád. Snažim se bejt co nejvíc s rodinou, kamarády a tak. Snažím si užívat co nejvíc, protože jednou už tu možnost mít třeba nebudu =)

Krátká báseň..myslím, že si stojí za to přečíst, je to pravdivý. Vlastní tvorba, takže nekopírovat =)

Když celý život jenom čekáš, až vše ti spadne do klína,
tak stejně se nestane nic a bude to jenom tvá vina,
protože ty si musíš jít za svým snem, za tím, co nejvíc chceš,
jedině potom můžeš ovlivnit, kým se vlastně staneš.

Je to možná ohraná pohádka, ohraná říkanka jako Tři kůzlátka,
ale to jak naložíš se svým životem, jestli se staneš géniem nebo idiotem,
záleží jenom na tobě, na tvé vůli, ale i na době,
protože tahle doba, ve které my žijeme, možná není úplně ideální,
avšak už byly i horší časy, takže to v pohodě zvládneme.

Každý si ale musí jít za svým snem, každou hodinou a každým dnem,
protože jinak se z tebe stane nic, ty musíš chtít pořád víc a víc.

Tak vzpamatuj se a zvedni zadek, jdi ven a začni si trochu užívat,
začni žít naplno a nezapoměň se u toho usmívat,
prožívej každou minutu jako by byla poslední,
dělej věci, které jsou třeba nevšední.
Je totiž jedno, co o tobě kdo říká, protože pokud tě někdo pomlouvá, je to známka toho, že sám má nudnej život a tobě akorát závidí.

Tak se sakra prober a jdi s někým ven, užívej si a nesni svůj život, žij svůj sen!Tumblr_m6u4qwfi8u1rs6uaao1_500_large

Majk Spirit- Nový člověk

13. července 2012 v 14:55 | eM. |  Hudba

Majka Spirita mám poslední dobou čím dál radši. Tohle doporučuju poslechnout..=) Tak nějak mám občas ráda ty kecy (moudra) o životě, lásce a tak..=)

A další moje taková úchylka..Majk Spirit mě uklidňuje. Mohla bych ho poslouchat furt, ani nemusím poslouchat text, prostě ten jeho hlas je uklidňující =)

Rytmus, Ego..a co Majk? =DD

13. července 2012 v 13:37 | eM. |  Hudba
POROVNÁVATE EGA A RYTMUSA A PRI TOM PATRIA POD JEDNO VYDAVATELSTVO KTORÉ VLASTNIA. VYDÁVAJÚ TAM VŠETKY SINGLE ALBUMY KLIPY DVD KONCERTY AKCIE. POROVNÁVATE KLIP DETI STRATENEJ GENERÁCIE V KTOROM RAPUJE AJ EGO:-))))))))))) :-))))))))) VLASTNE POROVNÁVATE EGA S EGOM VY MRZÁCI VYPATLANÍ
VŠETKY VIEWS PREDAJ ÚSPECHY HITPARÁDY SÚ V RODINE TVOJ TATKO RECORDS VY 15 ROČNÉ KURVIČKY Z POKECU.
EGO RYTMUS ANYS KONTRAFAKT SÚ HISTORIA A TO ŽE ŽIJETE V DOMIENKE ŽE VO VLASTNOM VYDAVATELSTVE IDÚ PROTI SEBE JE ODRAZ VAŠEJ ZABRZDENOSTI A NEZLETILOSTI...SKUS SI HO RAZ ZA ČAS VYHONIŤ POMOŽE TO:-)))))

↑↑↑to je text, který napsal Rytmus pod své video k novému songu..↑↑↑


Můj názor na Rytmuse? Já nemám ráda sebestředné lidi, kterým Rytmus je..takže..ehm..
Jo, dokázal toho mnohem víc než většina z nás (co se týče slávy, songů apod.), ale to, jak se tím chlubí..to mě fakt štve.
Mnoho lidí dokázalo milionkrát víc než on, ale o těch se nikdy nezmiňuje..zmiňuje se jenom o těch, kteří toho dokázali míň..
Musím se ale přiznat, že písničky namá špatný. Sice asi nepatří do mejch nejoblíbenějších, jsou docela dobrý..=))

Jinak si myslím, že to, že ho lidi porovnávaj s Egem (takhle skloňovaný to zní divně =D ) je kvůli písničce Žijeme len raz, která se mi fakt mooooc líbí..ale předtím jsem Ega vůbec neposlouchala. Udělal jeden dobrej song, kterej je hit léta. Rytmus se podle mě zas proslavil tím, že byl porotcem v různejch soutěžích..

A teď se zas tak trochu pozapoíná na Majka Spirita..

Já nevim, prostě si myslim, že právě o tomhle to všechno je. Jednou je oblíbenej ten, pak přijde jinym s něčim novym a hned je oblíbenější - třeba na čas, třeba na delší chvíli.

Ták, a teď kritizujte..že nemám pravdu, že je to jinak..ale jak říkám, tohle je můj názor, a ten nikdo nezmění..=DDD